Na początku maja świat obiegła informacja, że Taylor Swift rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Joe Alwynem. Zaledwie kilka tygodni później pojawiły się plotki, że 33-letnia piosenkarka ma już nowego chłopaka, którym miał być brytyjski muzyk i frontman zespołu „The 1975”, Matty Healy. Dodatkowo, według tajemniczego informatora Daily Mail, Taylor jest „szaleńczo zakochana” w Mattiem:

To bardzo wczesne dni, ale wydaje się, że jest dobrze. Po raz pierwszy spotykali się, bardzo krótko, prawie dziesięć lat temu, ale po prostu do siebie pasują. Oboje są bardzo dumni i podekscytowani tym związkiem i w przeciwieństwie do ostatniego związku Taylor, który celowo był trzymany z dala od światła reflektorów – podaje źródło.

Nowy ukochany Taylor Swift był uzależniony od heroiny i często mówi o swoich łóżkowych podbojach

Taylor Swift i Matty Healy przyłapani na ulicach Nowego Jorku

Teraz Taylor i Matty zostali przyłapani przez paparazzi na ulicach Nowego Jorku, gdy opuszczali studio nagrań. Piosenkarka miała na sobie oversizową, fioletową bluzę, czarne luźne szorty i kremowe sneakersy. Z kolei jej wybranek był ubrany cały na czarno. Para pośpiesznie opuszczała studio, unikając patrzenia na siebie czy trzymania się za ręce.

Długo nie trzeba było czekać. Taylor Swift jest „szaleńczo zakochana”

Backgrid USA / Forum

New York, NY – Taylor Swift and her boyfriend Matthew Healy leave Electric Lady Studios in New York City.Backgrid USA / Forum

New York, NY – Taylor Swift and her boyfriend Matthew Healy leave Electric Lady Studios in New York City. Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum

Szybko! Taylor Swift randkuje z tym słynnym kierowcą F1?