Sting na ścieżce wojennej z włoskim księciem Simone Vincenzo Velluti Zati di San Clemente

Sting Sting

Tego jeszcze nie było! Sting właśnie wszedł na ścieżkę wojenną z włoskim księciem, którego całe imię użyliśmy w tytule tego posta. 69-letni artysta twierdzi, że on i jego żona Trudie Styler zostali rzekomo oszukani. Rzeczony książę Simone Vincenzo Velluti Zati di San Clemente, wprowadził ich w błąd i oszukał, by ci kupili jego winnice w Toskanii.

Ciało 69-letniego Stinga robi furorę na Capri

Podczas pierwszego spotkania książę Simone Vincenzo Velluti Zati di San Clemente dał im kieliszek wina do spróbowania. Wino miało być produkcji księcia. Wino było tak pyszne, że słynna para natychmiast kupiła to miejsce. Niestety później odkryli, że wino nie pochodziło z posiadłości Il Palagio, ale pochodziło z innego regionu, Barolo.

„Książę zapytał mnie, czy chcę skosztować wina produkowanego przez posiadłość, a ja odpowiedziałem, że tak. To było doskonałe wino i to przekonało mnie do zakupu winnic”, wyznał właśnie w wywiadzie dla Sette Corriere della Sera.

“Kiedy podawaliśmy naszym gościom wino z posiadłości, zobaczyłem, że ktoś opróżnia kieliszek do doniczki… Wtedy postanowiliśmy się zemścić i pokazać, że z winnic można wyprodukować doskonałe wino. Cała nasza toskańska przygoda była naprawdę sposobem na odzyskanie wkładu, który włożyliśmy w posiadłość Il Palagio i winnice”, dodał.

Para otworzyła na terenie posiadłości winiarnię i pizzerię, która produkuje około 150 000 butelek wina rocznie. Jednak rodzina zmarłego księcia Simone Vincenzo Velluti Zati di San Clemente jest wściekła na oskarżenia Stinga i jego małżonki. Syn księcia, Simone San Clemente Junior wydał ogniste oświadczenie w języku włoskim, który został właśnie opublikowany przez Corriere della Sera. Oczywiście zaprzecza oskarżeniom i wzywa Stinga do przeprosin.

Ale afera!

scena z: Sting, SK:, , fot. AKPA/AKPA
 
1 Komentarz
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Hejka, ostatnio na onet pisali o babce, która schudła powyżej 10 kg w 2 miesiące będąc na diecie Anusi (najlepiej przeczytać w Google). Spożywała jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam jeszcze dodatkowo. Jeśli ktokolwiek z postujących tutaj ma jakiekolwiek doświadczenia dotyczące tej diety – proszę o jakieś porady. Z góry dzięki. Pozdrawiam serdecznie.