Gok Wan (49 l.) to Brytyjczyk, którego możecie pamiętać z bardzo popularnego w Polsce programu „Jak dobrze wyglądać nago”. Teraz fani dowiedzieli się o nim czegoś nowego.

Zaskoczeni fani dopiero teraz zdają sobie sprawę, że Gok Wan zajmuje się inną karierą, niż tylko byciem ekspertem w dziedzinie mody. Oprócz tego, że jest autorem książek i poradników, prezenterem telewizyjnym, aktorem i szefem kuchni, Gok często jest także… DJ-em.

59-letnia Trinny rozebrała się prawie do zera

Choć dla niektórych jest to powszechnie wiadome, wielu fanów jest zszokowanych jego alternatywną karierą. Tego się na pewno po nim nie spodziewaliście.

Po tym, jak Gok Wan udostępnił na swoim TikToku wideo, na którym występuje przed publicznością, fani pochwalili DJ-a za jego umiejętności muzyczne, „Och, wow! człowiek wielu talentów”.

DJ Gok Wan

Gok Wan niedawno otwarcie opowiedział, jak jego suczka Dolly pomogła mu pokonać zaburzenie komplusyjno-obsesyjne, z którym zmagał się od dzieciństwa. W wywiadzie dla angielskiego dziennika Mirror Gok Wan opowiedział, jak Dolly zostawiała wszędzie sierść, co stało się zaskakująco ważną częścią jego życia.

Trinny i Susannah w Polsce

„Kiedy byłem młodszy, dość poważnie cierpiałem na tę chorobę [OCD]. Higiena była ogromnym problemem. Trudno było mieć wokół siebie ludzi ze względu na bałagan, siedzenie na sofie i tym podobne”, wyznał w rozmowie”.

Teraz jest z nim dużo lepiej, a niem 50-letni celebryta jest człowiekiem orkiestrą – dosłownie!

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: