Stylista zrobił krzywdę Jennie Garth (FOTO)

jennie-garth-96-R1 jennie-garth-96-R1

Jennie Garth to bez wątpienia piękna kobieta, ale na gali Carousel of Hope nie było tego widać.

Wyglądało to tak, jakby fryzjer, makijażysta i stylista zwarli szyki po to, by aktorkę pozbawić całej urody.

Garth schudła – niewątpliwie to efekt stresu związanego z niedawnym rozstaniem z mężem, Robertem Facinellim. Niestety, fryzura tylko podkreśliła utratę wagi.

Efekt? Kilo nieszczęścia. A właściwie pięćdziesiąt-kilka kilo.

Dla kontrastu zobaczcie, jak wspaniale może wyglądać Garth: Jennie Garth jak grecka bogini (FOTO) – Dawno nie wyglądała tak pięknie!

&nbsp
Stylista zrobił krzywdę Jennie Garth (FOTO)

Stylista zrobił krzywdę Jennie Garth (FOTO)

Stylista zrobił krzywdę Jennie Garth (FOTO)

Stylista zrobił krzywdę Jennie Garth (FOTO)

 
17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gość, 23-10-12, 00:55 napisał(a):Kiedy ona byla piekna? Zawsze miala klockowatr nogi i slodkopierdzaca buzke. Aseksualna, zwykla blondynka jakis setki na ulicach“Słodkopierdząca” ?Twoje obleśne słownictwo czyni ciebie obleśną a nie twój obiekt. Zapamiętajcie to sobie dziewczynki zanim zaczniecie głupoty wypisywać.Dobrze że wy jesteście niezwykłe, niebanalne. Chyba raczej w swoim chamstwie i prymitywiźmie. Wróćcie na podwórko na trzepak ćmić fajki, bo takie jesteście dorosłe

Piękna kobieta a zrobili z niej starą babe

Kiedy ona byla piekna? Zawsze miala klockowatr nogi i slodkopierdzaca buzke. Aseksualna, zwykla blondynka jakis setki na ulicach

fajnie, tylko fryz mi się nie podoba, albo kręcone, albo proste, albo upięte, albo rozpuszczone, a nie taki misz masz, do tego wg mnie nie pasuje w wieku tej pani nosić takie infantylne cięcia…

Kochałam ją w bh 90210 była prześliczna

Ładna jest, jak na jej wiek wciąż nieźle wygląda

gość, 22-10-12, 13:43 napisał(a):gość, 22-10-12, 12:28 napisał(a):gość, 22-10-12, 11:36 napisał(a):No wlasnie 😡 nie macie sie juz kogo czepiac? Przeciez ona jak na swoj wiek spoko wyglada, nawet lepiej niz spoko. Przeciez no ile ona ma lat? Taki wiek i tyle.. A co ma se botoks i inne pierdoly wstrzykiwac, przechodzic operacje plastyczne itd jak inne gwiazdeczki ktore za wszelka cene chca wygladac mlodo? ._. Wg mnie wuglada ona super.O Boże!! no tak – NA TEN WIEK, faktycznie!!! 40 lat przecież to starucha, a tak dobrze się trzyma; a wedle naszych polskich kanonów powinna być pomarszczona i obwisła; a nie jest; a przecież ile ona ma lat, taki wiek!!! – dawno się tak nie uśmiałam :))))O co ci chodzi ? Przecież właśnie dobrze napisała w odpowiedzi na chory artykuł sugerujący że 40-latka powinna wyglądać jak 20-latka. Można się pacykować i o siebie dbać ale nie oszukujmy się 40-stka to nie 20-stka i nie ma się co oburzać. dokładnie. poza tym ona jest po 3 ciążach, nie oszukujmy się, dzieci są super, ale robią swoje… może w innej fryzurze faktycznie byłoby jej lepiej, ale i tak wygląda dobrze.

Ty kozaku to nic tylko o tym jak to rozwód się odbił na jej wyglądzie. Już chyba 10-ty news o tym. Kolejna ofiara pieprzenia o jedym i tym samym a raczej o wszystkim io niczym tak jak Hilary Duff

gość, 22-10-12, 12:28 napisał(a):gość, 22-10-12, 11:36 napisał(a):No wlasnie 😡 nie macie sie juz kogo czepiac? Przeciez ona jak na swoj wiek spoko wyglada, nawet lepiej niz spoko. Przeciez no ile ona ma lat? Taki wiek i tyle.. A co ma se botoks i inne pierdoly wstrzykiwac, przechodzic operacje plastyczne itd jak inne gwiazdeczki ktore za wszelka cene chca wygladac mlodo? ._. Wg mnie wuglada ona super.O Boże!! no tak – NA TEN WIEK, faktycznie!!! 40 lat przecież to starucha, a tak dobrze się trzyma; a wedle naszych polskich kanonów powinna być pomarszczona i obwisła; a nie jest; a przecież ile ona ma lat, taki wiek!!! – dawno się tak nie uśmiałam :))))O co ci chodzi ? Przecież właśnie dobrze napisała w odpowiedzi na chory artykuł sugerujący że 40-latka powinna wyglądać jak 20-latka. Można się pacykować i o siebie dbać ale nie oszukujmy się 40-stka to nie 20-stka i nie ma się co oburzać.

gość, 22-10-12, 11:36 napisał(a):No wlasnie 😡 nie macie sie juz kogo czepiac? Przeciez ona jak na swoj wiek spoko wyglada, nawet lepiej niz spoko. Przeciez no ile ona ma lat? Taki wiek i tyle.. A co ma se botoks i inne pierdoly wstrzykiwac, przechodzic operacje plastyczne itd jak inne gwiazdeczki ktore za wszelka cene chca wygladac mlodo? ._. Wg mnie wuglada ona super.O Boże!! no tak – NA TEN WIEK, faktycznie!!! 40 lat przecież to starucha, a tak dobrze się trzyma; a wedle naszych polskich kanonów powinna być pomarszczona i obwisła; a nie jest; a przecież ile ona ma lat, taki wiek!!! – dawno się tak nie uśmiałam :))))

No wlasnie 😡 nie macie sie juz kogo czepiac? Przeciez ona jak na swoj wiek spoko wyglada, nawet lepiej niz spoko. Przeciez no ile ona ma lat? Taki wiek i tyle.. A co ma se botoks i inne pierdoly wstrzykiwac, przechodzic operacje plastyczne itd jak inne gwiazdeczki ktore za wszelka cene chca wygladac mlodo? ._. Wg mnie wuglada ona super.

Wyglada dobrze tylko ubrana okropnie jak jakaś pensjonatka z początku XX wieku poprostu nic na czasie

Dobrze wyglada kozka zabrakło pomysłów na newsy to trzeba sie wszystkiego czepiac?

chciałabym tak wyglądać w jej wieku. O co wam chodzi

chyba oglądam jakieś inne zdjęcia, ja widzę piękną kobietę. aż chciałabym zobaczyć autorkę tego newsa. zapewne puzon.

nie wiem o co wam chodzi. dobrze wygląda

Nie Robertem Facinellim tylko Peterem