Dzień narodzin małego księcia, czyli Royal Baby #3 był przez moment należał do kogoś innego. Zanim mały książę ukazał się dziennikarzom niesiony w ramionach mamy, prawdziwą furorę zrobiła córeczka księżnej Kate i księcia Williama.

Dlaczego wszystkie porody księżnej Kate były krótkie?

Księżniczka Charlotte razem z bratem przyjechała koło południa do szpitala, by spotkać się z mamą i poznać nowo narodzonego braciszka.

Księżniczka doświadczona już w publicznych występach zaprezentowała się uroczo w niebieskiej sukience i ciemnym sweterku. Charlotte pomachała wszystkim i posłała zgromadzonym kilka uśmiechów.

Internet oszalał, oszalały też mamusie, które szturmem ruszyły na sklepy internetowe marki oferującej sukienki takie, w jakiej wystąpiła księżniczka.

Charlotte miała na sobie kreację z kolekcji marki założonej przez Alice Avenel – koleżankę księżnej Kate z czasów szkolnych. Marka nosi nazwę Little Alice London.

Oto, co wydarzy się po narodzinach trzeciego royal baby

Sukienka kosztowała 45 funtów. Ze sklepu internetowego w ciągu kilkunastu godzin zniknęły wszystkie rozmiary kreacji dla małych modniś.

Sukienka księżniczki Charlotte zrobiła FURORĘ

Sukienka księżniczki Charlotte zrobiła FURORĘ

Sukienka księżniczki Charlotte zrobiła FURORĘ