Sylvester Stallone (76 l.) niedawno oddał hołd swojemu zmarłemu psu Butkusowi, który pojawił się w filmie „Rocky” i „Rocky II”, zakrywając wcześniejszy tatuaż z twarzą swojej żony Jennifer Flavin.

Adele kupuje dom Sylvestra Stallone. Kosztuje fortunę

Pan Stallone zamierzał odświeżyć tatuażowy wizerunek swojej żony Jennifer, jednak wyniki były niezadowalające i niestety nie do naprawienia […] Pan Stallone kocha swoją rodzinę. Państwo Stallone obecnie kręcą razem reality show, który zadebiutuje w Paramount + – powiedziała Daily Mail publicystka Stallone Michelle Bega po tym, jak portal opublikował zdjęcia pokazujące tuszowanie twarzy małżonki.

Stallone i Flavin świętowali w maju swoje 25-lecie i uczcili tę przełomową okazję, składając sobie nawzajem hołdy na Instagramie.

Stallone zakrył tatuaż swojej żony

Szczęśliwej 25. rocznicy mojej niesamowitej żony […] Nie ma wystarczająco dużo słów, aby opisać, co ta niesamowicie bezinteresowna, oddana, cierpliwa kobieta znaczy dla mojego życia i chciałbym tylko, żebyśmy mogli mieć kolejne 25 lat razem! Dziękuję kochanie! – napisał na Instagramie Stallone.

Stara gwardia: Stallone, Pfeiffer i Costner na jednym evencie

Jednak wracając do nowego tatuażu Stallone’a, przedstawia on zdjęcie profilowe bullmastiffa, który zmarł w 1981 roku na atak serca. Stallone od dawna wyznaje miłość do swojego ukochanego psa, a w 2017 roku zamieścił na Instagramie zdjęcie ze szczeniakiem Butkinsa z 1971 roku.

Sylvester Stallone Fot. Andrew Sims / News Licensing / Forum

Fot. Forum

Fot. Forum