Sylvia Novak właśnie wypuściła nowy teledysk do singla „Tacy sami”. To miły pop z modnym obecnie vibe’em lat 80. Piosenka jest o braku akceptacji i krzywdzących stereotypach.

Pisząc utwór „tacy sami” chciałam przedstawić swoje stanowisko w sprawie tolerancji i akceptacji. Żyjemy w czasach, w których „modne” są podziały. Bardzo łatwo przypisujemy sobie stereotypowe i często krzywdzące opinie, a przecież wszyscy w środku jesteśmy „TACY SAMI”. Wszyscy potrzebujemy akceptacji, tolerancji i SZACUNKU – mówi Sylvia Novak.

Rodzina Sylwii Nowak się powiększyła!

Nowy teledysk Sylvii Novak

W teledysku zobaczymy jej znanych przyjaciół, którzy reprezentują różne społeczne środowiska. Jak tłumaczy artystka, osoby, które wzięły udział w projekcie, mierzą się na co dzień z bardzo krzywdzącymi i stereotypowymi ocenami.

W teledysku wystąpili:

  • Rafał Grabias Sylwester Wilk Izabela Zabielska
  • Kris Florek
  • Adrian Nkwamu
  • Paweł Nowak
  • Szymon Kotarbiński Agnieszka Matracka
  • Sandra Knoll
  • Magdalena Achtelik

TYLKO U NAS: Sylwia Nowak wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

Muzyka w życiu Sylvii Novak jest niemalże wpisana w DNA: swoją wokalną przygodę rozpoczynała mając 4 lata – śpiewając ukochanemu dziadkowi Stanisławowi, który w latach powojennych miał swój zespół – był samoukiem w grze na skrzypcach i saksofonie. Rodzice Sylvii poznali się na studiach muzycznych i od tamtej pory muzyka jest nieodłącznym elementem w ich życiu. Sylvia w latach dziecięcych sama zabiegała, by rozwijać się muzycznie. Pewnego dnia spakowała plecak i poprosiła rodziców, by zapisali ją do szkoły muzycznej. Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Radomsku w klasie fortepianu. W ostatnich latach rozwijała swój talent wokalny m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, która jej powiedziała:

Masz coś magicznego w oczach i głosie, ciebie dziewczyno się zapamiętuje! – powiedziała Zapendowska.

Sylwia Nowak przeżyła tragedię: „Mijają dwa lata od ich śmierci”

Zobaczcie jej najnowszy teledysk: