Sylwester Wilk (25 l.) jest zawodowym biegaczem i trenerem. Dał się nam poznać w programie „Ninja Warrior Polska”. Potem swój debiut przeżył także w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie tańczył w parze z Hanną Żudziewicz.

Sylwester Wilk oświadczył się dziewczynie

Sylwester Wilk wygrał z alkoholem i narkotykami, a potem wydarzył się koszmarny wypadek, w którym stracił nogę

Jednak między tymi debiutami, miejsce miało jeszcze jedno przykre wydarzenie. Sylwester przeżył ciężki wypadek. Na początku sierpnia 2019 roku uległ wypadkowi – przez nieuwagę jednego z kierowców, lekarze musieli amputować mu prawą nogę. Sportowiec ani przez chwilę nie załamał się sytuacją, w której się znalazł.

Biorąc udział w „Tańcu z Gwiazdami” zdradził, że jest w związku z Julką Szczepanik, którą poznał przez Internet. Już od pierwszego spotkania wiedzieli, że to jest to. Ostatnio ich rodzina się powiększyła, ponieważ adoptowali pieska

Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” trafił do SZPITALA

Sylwester Wilk rozpoczął Nowy Rok od poważnej decyzji. Postanowił oświadczyć się z dziewczynie po pół roku związku. Opublikował na swoim Instagramie pierścionek:

My jeszcze dochodzimy do siebie, ale nie chcemy dłużej trzymać tego w tajemnicy. W Nowy Rok, kilka sekund po północy, powiedziała TAK! I zgodziła się zostać moją żoną. To będzie dobry rok! – napisał Wilk.