W Nowy Rok cały internet huczał po występie Viki Gabor na sylwestrowej scenie Telewizji Polskiej. Wówczas młoda artystka nie znała tekstu do hitu Sylwii Grzeszczak „Co z nami będzie”. Zapomniała słów „Kiedy znajdziemy się na zakręcie”, a nawet kolejnych fragmentów dalszej części piosenki.

Viki Gabor „Świat rozpędzi się niebezpiecznie” odpowiada na hejt po sylwestrowej wpadce

Sylwia Grzeszczak komentuje wpadkę Viki Gabor

Mimo tego 16-letnia gwiazda nic sobie z tego nie zrobiła, a jedynie odpowiedziała na swoim Instagramie: „Buźki dla hejterów. Uwielbiam wasze komentarze. Mam z nich taką bekę xD.”. 

Sylwia Grzeszczak dostała mnóstwo zapytać o wpadkę Viki Gabor, ale do tej pory milczała. Teraz dyplomatycznie skomentowała sylwestrową wpadkę 16-latki w Radio Eska:

W dzisiejszym świecie dużo się dzieje, jest dużo zagrożeń również i jednak jestem za tym, żeby się wspierać. I to jest ważne. I żeby się faktycznie szanować i uważać też, bo niekiedy, niektóre sytuacje mogą też spowodować coś w konsekwencjach niedobrego. I trzeba uważać po prostu, bo jesteśmy wszyscy ludźmi. Pewne sytuacje mogą dotykać najczulszych miejsc w organizmie i ja jestem za tym, żeby jednak się wspierać niż hejtować. To chyba jest ważne – tłumaczyła Grzeszczak.

Viki Gabor w programie Rytmy Dwójki TVP. Co ona ma na nogach?

Sylwia Grzeszczak szczerze o relacji z Liberem: „Nie ma co ukrywać. Jest, jak jest”

@radio.eska Co Sylwia Grzeszczak sądzi o sylwestrowym występie Viki? Sprawdźcie! #radio #radioeska #sylwiagrzeszczak #vikigabor ♬ oryginalny dźwięk – Radio ESKA - Radio ESKA

Sylwia Grzeszczak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sylwia Grzeszczak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Viki Gabor, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Warszawa, 11.10.23 Nagranie programu Rytmy Dwojki TVP