Sylwia Nowak zasłynęła dzięki serialowi „Miłość na bogato” emitowanemu na stacji Viva Polska w latach 2013-2014. Choć produkcja nie cieszyła się dużym uznaniem, otworzyła jej drogę do dalszej kariery – Sylwia ma na swoim koncie role w serialach „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość” oraz debiut na dużym ekranie, gdy pojawiła się w filmie „Wkręceni 2”. Poza aktorstwem, Sylwia próbuje swoich sił w branży muzycznej, a swój głos trenowała u samej Elżbiety Zapendowskiej. Dziś instagramowy profil Sylwii śledzi ponad 200 tysięcy osób. W 2018 roku Sylwia wzięła ślub ze swoim partnerem i para skupiła się na budowie domu:

Nasze miejsce na ziemi. Wiecie, że rzadko dzielę się tu prywatą, a jak już to robię to na swoich zasadach, ale temat budowy domu, to tak duża sprawa, że ciężko się tymi emocjami z Wami nie podzielić. Odkąd byłam małą dziewczynką, marzyłam o domu pod lasem i to marzenie właśnie się spełnia – pisała w social mediach.

Sylwia Nowak buduje dom. Zobaczcie zaprojektowane wnętrza w stylu JAPANDI

Sylwia Nowak jest w ciąży. Trzy lata starała się o dziecko

Jakiś czas później o celebrytce znów zrobiło się głośno, gdy opowiedziała o bezskutecznych staraniach o dziecko. Sylwia zdradziła wówczas, że od dwóch lat bezskutecznie próbuje zajść w ciążę i poruszyła temat stygmatyzacji Polek, które nie są matkami:

Przelałam mnóstwo łez, ciesząc się z każdej owulacji – w nadziei, że tym razem się uda. (…) I nie pytajcie, proszę, jak nasze starania. Jeśli będę na to gotowa i będę mogła bezpiecznie pochwalić się cudowną nowiną, to możecie być więcej niż pewni, że i wy się o tym dowiecie.

Teraz okazuje się, że para w końcu spełniła swoje marzenie o dziecku. W relacji InstaStories, Sylwia Nowak opublikowała sesję zdjęciową, na której zapozowała z ciążowym brzuszkiem oraz post, w którym nawiązała do swojej nowej piosenki „Szczęście”:

Dzielę się z Wami moim „szczęściem”
Od dziecka moimi dwoma najważniejszymi marzeniami była rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się moim „szczęściem” właśnie poprzez muzykę. Utwór ten zaczęłam pisać 2 lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja… wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam „na półkę”. Wróciłam do niego teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy 3 lata – w końcu się realizuje. Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę, aż do teraz, gdy czuję już spokój

Pod postem zaroiło się od gratulacji, do których również dołączamy!

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

Sylwia Nowak przeżyła tragedię: „Mijają dwa lata od ich śmierci”

pasekkozak