Sylwia Nowak, polska aktorka i piosenkarka, zdradziła, że marzy o występie na Eurowizji. Podjęła już pewne kroki. Wypadłaby lepiej od Rafała Brzozowskiego?

WOW! Sylwia Nowak przygotowała niezwykłą niespodziankę urodzinową dla męża. Postarała się

Sylwia Nowak na Eurowizji?

Występ Rafała Brzozowskiego podczas Eurowizji 2021 wzbudził mieszane uczucia. TVP samo wybrało Rafała z piosenką „The Ride”, aby reprezentował nasz kraj w konkursie. Nie zakwalifikował się jednak do finału i zajął 14. miejsce z 35 punktami. Wielu innych artystów nie zraziło się tym wynikiem i już planuje swój występ. W tym Sylwia Nowak.

To jest takie moje ogromne marzenie. Jeszcze jak byłam dzieckiem i oglądałam czy to Edytę Górniak, czy innych artystów, to po cichu myślałam, że kiedyś też bym chciała. Dzisiaj jestem na takim etapie, że wyszło już kilka moich singli i myślę bardzo poważnie, aby przygotować taki utwór i wystartować do eliminacji w tym roku. Mam już pomysł na piosenkę. Myślę, że te trendy jeśli chodzi o muzykę trochę się zmieniły w stosunku do tego, co było kiedyś, czyli jak startowała Edyta Górniak, to były bardzo modne ballady i takie emocjonalne utwory, i też tym ona odniosła taki sukces. Ale świat się zmienia, muzyka się zmienia, dziś jest coś innego na topie i też myślę, że ja chciałabym uderzyć z singlem tanecznym, rozrywkowym, który porwie ludzi na scenie. – zdradziła w rozmowie z JastrząbPost.

Możliwe, że jej piosenką zajmą się Ci sami producenci, którzy stworzyli „The Ride” Rafałowi Brozowskiemu.

Rozmawiałam z jednymi producentami, z którymi zrobiłam już kilka singli. Laureatami Fryderyków, więc czołówka polskich producentów. Ale też myślę o tych producentach, którzy na poprzedniej Eurowizji wyprodukowali utwór Rafała Brzozowskiego. Znam troszeczkę te osoby, musiałabym się z nimi skontaktować i czemu nie? Może warto spróbować.

TYLKO U NAS: Sylwia Nowak wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

Trzymacie za nią kciuki?

scena z: Sylwia Nowak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Nowak, fot. Podlewski/AKPA

Sylwia Nowak na ściance

Sylwia Nowak/fot. AKPA