Sylwia Nowak, aktorka i piosenkarka, przeżyła tragedię, która zmieniła jej życie. Opowiedziała o niej w szczególny sposób, za pomocą piosenki i teledysku.

WOW! Sylwia Nowak przygotowała niezwykłą niespodziankę urodzinową dla męża. Postarała się

Sylwia Nowak straciła teściów

Sylwia Nowak w lipcu 2018 roku wyszła za mąż za Bartłomieja. Szczęśliwe chwile przerwała nieoczekiwana śmierć jego rodziców, którzy dwa lata temu zginęli w wypadku samochodowym. Wyszli z domu jadąc w odwiedziny do dzieci i już do nich nie dojechali. Sylwia bardzo to przeżyła, bo była związana  z rodzicami męża. Wspierała go w tych trudnych chwilach, a dziś chciała im podziękować, za to jakimi wspaniałymi byli ludźmi, uczcić ich pamięć i zaśpiewała, co czuje.

TYLKO U NAS: Sylwia Nowak wzięła ślub! (ZDJĘCIA)

Utworem „brak” pragnę uczcić pamięć po moich drugich Rodzicach. Dopiero teraz, gdy mijają dwa lata od ich tragicznej śmierci, jestem w stanie mówić o tym co nam się przydarzyło. Bardzo zależało mi, by o tym opowiedzieć na swój sposób – muzyką, dlatego utwór opowiada o stracie bliskiej osoby. Ona jest nieunikniona w naszym życiu. Nam przydarzyła się bardzo dotkliwie, ale to jest też coś, co każdy z nas przeżywa – wyznała piosenkarka.

Utwór został stworzony we współpracy z Magdaleną Wójcik, która odpowiedzialna jest również za produkcję wielu utworów popularnej ostatnio Sanah.

Teledysk do utworu powstał tak, jak chciał tego mąż Sylwii: „Bardzo zależało mi na tym, by obraz do utworu był przede wszystkim w zgodzie z uczuciami i wizją mojego Męża. Dlatego cały zamysł teledysku stworzyliśmy wspólnie, a mąż towarzyszył mi i pomagał w trakcie nagrań. Rezerwując termin nagrania klipu prognoza pokazywała kiepską pogodę, ale finalnie w dniu nagrania teledysku pogoda była przepiękna. To był najcieplejszy dzień września. Czułam, jakby Rodzice opiekowali się nami w tym dniu.”

Sylwia Nowak i jej partner poznali się w 2017 roku. On poprosił ją o rękę po pół roku, a sześć miesięcy później stali już przed ołtarzem w uroczym małym, białym kościele przy klasztorze Benedyktynek-Sakramentek przy Rynku Nowego Miasta w Warszawie. Za namową Bartłomieja, który nie chciał hucznego wesela, zrobili przyjęcie dla najbliższej rodziny na 25 osób w Amber Roomie, a następnego dnia polecieli w egzotyczną podróż poślubną zwiedzając Singapur, Bali oraz wyspę Lombok. Teraz ich celem jest dziecko, o które starają się już od dłuższego czasu. Żałują, że rodzice Bartłomieja nie będą świadkami narodzin wnuków i ich dorastania. Sylwia z mężem pielęgnują i na pewno będą pielęgnować pamięć o zmarłych rodzicach.

Sylwia Nowak marzy o Eurowizji! Chce współpracować z producentami Rafała Brzozowskiego

Na co dzień Sylwia nagrywa piosenki, a na jesień zobaczymy ją również w serialu „Pierwsza miłość”. Wciela się w postać Kasi – studentki architektury. Nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze Michała Domańskiego (postać grana przez Wojciecha Błacha), który oferuje jej pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Wspólny wieczór kończy się dla nich w zaskakujący, wręcz dramatyczny sposób. Kasia stanie przed moralnym dylematem po otrzymaniu trudnej do odrzucenia propozycji, którą złoży jej Grażyna Weksler (grana przez Grażynę Wolszczak). Przebojowa studentka będzie musiała zdecydować czy jest gotowa by złamać prawo.

Sylwia Nowak fot. Mat. prasowe

Sylwia Nowak fot. Mat. prasowe

Sylwia Nowak fot. Mat. prasowe