Sylwia Nowak zasłynęła dzięki serialowi „Miłość na bogato” emitowanemu na stacji Viva Polska w latach 2013-2014. Choć produkcja nie cieszyła się dużym uznaniem, otworzyła jej drogę do dalszej kariery – Sylwia ma na swoim koncie role w serialach „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość” oraz debiut na dużym ekranie, gdy pojawiła się w filmie „Wkręceni 2”. Poza aktorstwem, Sylwia próbuje swoich sił w branży muzycznej, a swój głos trenowała u samej Elżbiety Zapendowskiej. Dziś instagramowy profil Sylwii śledzi ponad 200 tysięcy osób. W 2018 roku Sylwia wzięła ślub ze swoim partnerem i para skupiła się na budowie domu.

O celebrytce znów zrobiło się głośno, gdy opowiedziała o bezskutecznych staraniach o dziecko. Sylwia zdradziła wówczas, że od dwóch lat bezskutecznie próbuje zajść w ciążę i poruszyła temat stygmatyzacji Polek, które nie są matkami. Jakiś czas później okazało się, że para w końcu spełniła swoje marzenie o dziecku. W relacji InstaStories, Sylwia Nowak opublikowała sesję zdjęciową, na której zapozowała z ciążowym brzuszkiem oraz post, w którym nawiązała do swojej nowej piosenki „Szczęście”:

Dzielę się z Wami moim „szczęściem”
Od dziecka moimi dwoma najważniejszymi marzeniami była rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się moim „szczęściem” właśnie poprzez muzykę. Utwór ten zaczęłam pisać 2 lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja… wtedy niestety ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam „na półkę”. Wróciłam do niego teraz, gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy 3 lata – w końcu się realizuje. Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tą długą i trudną drogę, aż do teraz, gdy czuję już spokój.

Sylwia Nowak jest w ciąży! Gwiazda „Miłości na bogato” pochwaliła się ciążową sesją

Sylwia Nowak urodziła! Powitała na świecie synka

Teraz na Instagramie Sylwii pojawiła się radosna nowina – gwiazda urodziła! Opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem i mężem oraz zdradziła płeć i imię swojej pociechy. Okazuje się, że para powitała na świecie synka, który dostał dwa imiona – Stanisław Zbigniew:

Wszystko już mam
Ciebie i nas
Nasze szczęście to
Więcej niż oddechy dwa

08.08.2023 r. urodził się nasz wymarzony syn – Stanisław (po moim dziadku) Zbigniew (po tacie męża) aka Staś Zbyś. Urodzona w Dzień Mamy – zawsze marzyłam, by nią zostać …i od wczoraj w końcu rozumiem, jaka to wielka miłość

W komentarzach posypały się gratulacje, do których dołączamy!

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

IG: sylvianovak_

pasekkozak