Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski, którzy wychowują już roczną córkę – Polę, wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Sylwia jednak nie rezygnuje z relacjonowania przygotowań do porodu, a teraz kiedy poród zbliża się wielkimi krokami, wraz z partnerem zdradzili płeć dziecka.

Sylwia Przybysz pokazała WÓZEK dla drugiego dziecka. Tani nie jest…

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć dziecka

Para nagrała specjalny film, w którym zdradziła czy w rodzinie pojawi się kolejna dziewczynka czy tym razem chłopiec. Sylwia i Jan upiekli babeczki i wypełnili je kolorową masą, a kolor nadzienia zdradził, jakiej płci będzie ich kolejne dziecko.

Witam was serdecznie na moim kanale, dzisiaj jesteśmy całą rodzinką ponieważ chcemy ogłosić wam coś bardzo, bardzo ważnego, a mianowicie płeć naszego drugiego dzidziusia. Postanowiliśmy zrobić to w oryginalny sposób? Może nie nazwałabym tego „w oryginalny sposób” bo dużo osób to robi ale dla nas to jest duże poświęcenie bo nie umiemy gotować, ale zrobimy babeczki i później poza kamerą napełnimy je masą niebieską bądź różową i zrobimy dla was test na żywo. Zobaczycie jakiej płci się spodziewamy- powiedziała Sylwia.

Po wgryzieniu się w babeczki Sylwia i Jan poznali płeć swojej drugiej pociechy. W ich rodzinie pojawi się kolejna dziewczynka!

 Jest to masa różowa i jest to dziewczynka! To jest kolejna wspaniała dziewczynka – ogłosił Jan.

Wygląda na to, że para już ma w planach powiększenie rodziny i liczy na to, że następnym razem zostaną rodzicami chłopca. Jan ogłaszając, że spodziewa się narodzin kolejnej córki zerwał napis z napisem „boy” i ogłosił:

  • Wybacz chłopaku. Ten balon zachowamy sobie na kiedy indziej, na przyszłe ciąże. Być może kiedyś się uda, za trzecim, czwartym, piątym czy szóstym razem – wyznał.

  • Kolejna mała Dąbrowska. Bardzo się cieszymy. (…) No i zobaczymy, co przyniesie nam los dalej… – dodała Sylwia.

     

ZOBACZ TEŻ:

Sylwia Przybysz wyprawiła córce ROCZEK. Zdecydowała się na jeden motyw

Jan Dąbrowski oświadczył się Przybysz. Dostała PIĘKNY pierścionek

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)