W sieci pojawiły się zdjęcia Willa Reeve’a (32 l.) na planie najnowszego Supermana w reżyserii Jamesa Gunna. Syn „oryginalnego” superbohatera odegra epizodyczną rolę, honorując swojego ojca Christophera Reeve’a. Czytelnicy momentalnie zwrócili uwagę na jego ogromne podobieństwo do słynnego ojca.

Christopher Reeve, który zmarł w 2004 roku w wieku 52 lat, po raz pierwszy zagrał rolę Clarka Kenta w filmie Richarda Donnera z 1978 roku. Następnie zagrał w 3 jego sequelach: „Superman II” z 1980 oku,, „Superman III” z 1983 roku i „Superman IV: W poszukiwaniu pokoju” z 1987 roku. Niestety tragiczny wypadek zniweczył jego karierę.

Henry Cavill jako Superman – tak zaczynał!

Christopher Reeve został sparaliżowany od szyi w dół w 1995 roku po zrzuceniu z konia podczas zawodów jeździeckich. Resztę życia spędził na wózku inwalidzkim, a oddychanie wspomagał za pomocą respiratora.

Syn Christophera Reeve’a zagra Supermana?

Po Henrym Cavillu w rolę Supermana wciela się David Corenswet (30 l.). Film trafi do kin w lipcu 2025 roku.

W obsadzie najnowszego filmu o superbohaterze znaleźli się także Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nicholas Hoult jako Lex Luthor, Nathan Fillion jako Green Lantern, Anthony Carrigan jako Metamorpho, Edi Gathegi jako Mister Terrific i Isabela Merced jako Hawkgirl.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Christopher Reeve