Rihanna dzieli się kolejnym uroczym wpisem dotyczącym swojego synka. Piosenkarką opublikowała słodkie wideo ze swoim niemowlakiem, który domagał się uwagi mamy podczas jej treningu.

Filmik z udziałem synka Rihanny

Na klipie dziecko uśmiecha się i spogląda gdzieś ponad kamerą, podczas gdy piosenkarka trzyma je na rękach i filmuje, ukrywając twarz poza kadrem. Rihanna prezentuje swój ciążowy brzuszek w czarnej bieliźnie sportowej pochodzącej z jej kolekcji Savage x Fenty i pasujących leginsach.

„Zobacz, kto nie chce, żebym ćwiczyła 🤷🏿‍♀️” – podpisała post.

Rihanna, która oczekując na drugie dziecko ze swoim chłopakiem A$AP Rocky niedawno udostępniła kilka wglądów w swoje życie jako matka oraz swoje doświadczenia związane z ciążą. Przed jej występem na Oscarach w zeszłym miesiącu, opublikowała kilka zdjeć, które zawierały reakcję jej syna na oglądanie teledysku do jej utworu „Lift Me Up”. To coś nowego, bowiem tuż po porodzie Riri niechętnie dzieliła się takimi informacjami.

„Mój syn, kiedy dowiedział się, że jego rodzeństwo idzie na Oscary, a on nie” – podpisała zdjęcia, wraz z hasztagiem „#oscarperformancein1week”.

 

Rihanna ogłosiła swoją ciążę podczas swojego historycznego występu w przerwie Super Bowl w lutym tego roku. Ona i Rocky wcześniej powitali swoje pierwsze dziecko, chłopca, którego imienia jeszcze nie ujawnili publicznie, w maju 2022 roku.

Forum

Forum

/ Forum