Sytuacja, w której aktualnie znajduje się Tori Spelling jest dość kuriozalna. Gwiazda telewizji i córka multimilionera aktualnie przenosi się z 5-tką swoich nieletnich dzieci od taniego motelu do parku z przyczepami mieszkalnymi. Aktorka nie chce pomocy od swojej jakże bogatej mamy, ani znajomych. Nie wiadomo też gdzie znajduje się jej mąż, z którym podobno się rozstała – tym razem na dobre.

Tori Spelling i jej 5-tka dzieci mieszkają w kamperze

Rozstanie Tori Spelling z mężem Deanem McDermottem wydobywa z niej to, co najgorsze. Najbliższe osoby związane z gwiazdą „Beverly Hills 90210” są załamane jej stanem i działaniami, a jeśli chodzi o jej małżonka, „Na pewno gdzieś jest. Tylko wydaje się, że nikt nie wie gdzie”, podają informatorzy w rozmowie z Page Six.

Świat widzi, że matka [Candy] ignoruje Tori, i to nie jest prawda. Pod żadnym pozorem Candy Spelling nie pozwoliłaby swojej [córce] mieszkać w kamperze, dodaje informator.

Tori Spelling w trudnej sytuacji…

Całość podobno komplikuje fakt, że Josh Flagg, gwiazda reality show „Transakcje za milion dolarów” jest również uwikłany w rodzinny dramat. To on miał być odpowiedziany za naprawę relacji Tori i Candy. Ponadto ponoć wysłał niezliczoną ilość ofert domów dla aktorki, w których mogłaby zamieszkać z dziećmi.

Tori Spelling nie chce od nikogo pomocy. Co się dzieje?

Według doniesień Tori i Josh, „są jak brat i siostra, a Candy jest dla Josha jak druga mama. Podobno on i matka Tori Spelling próbują jej pomóc już od dawna, również finansowo.

Inni spekulują, że dziwne zachowania Tori mogą być sztuczką, aby wrócić uwagę stacji telewizyjnych, by dać jej nowe reality show. Złośliwi dodaję, że już czekają jak aktorka pojawi się w biurze opieki społecznej z prośbą o bony żywnościowe.