Praca modelki to nie tylko strojenie się i brylowanie na imprezach. Program Top Model pokazuje, że ten zawód wiąże się tak naprawdę z ciężką harówką – wieczna praca nad swoim ciałem, ciągła dyspozycyjność, podróże i mało snu. Takie zajęcie nie sprzyja stałym związkom. Anja Rubik zdradziła w swoim ostatnim wywiadzie dla magazynu Viva!, że dzień przed ślubem nie wiedziała, czy podjęła dobrą decyzję:

– Bałam się, że to jest rodzaj zakłamania, że wychodzę za mąż, a nie do końca w to wierzę. Dzień wcześniej wzięłam Sashę na bok i mówię: „Słuchaj, jest problem, dlatego że to mi siedzi w głowie i nie wiem, co mam zrobić”. A on mi na to odpowiedział: „Wiesz co, skoro wszyscy goście już są na miejscu, zorganizujmy po prostu fajną zabawę. I tyle”.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a modelka już planuje macierzyństwo. Zastanawia się przy tym nad zamrożeniem jajeczek:

– Faktycznie, nie mam już 23 lat, choć czasami tak mi się wydaje, tylko 31 i jeśli chcę mieć rodzinę to pierwsze dziecko powinnam urodzić w najbliższych latach, bo z drugim podobno jest już łatwiej.

Życzymy wszystkiego dobrego!

&nbsp
Szok! Anja Rubik dzień przed ślubem chciała się wycofać

Szok! Anja Rubik dzień przed ślubem chciała się wycofać

Szok! Anja Rubik dzień przed ślubem chciała się wycofać