Britney Spears już przyzwyczaiła wszystkich, że lubi zaskakiwać i zwracać na siebie uwagę. Na swoim Instagramie od pewnego czasu jest bardzo szczera, ujawniając przykre przeżycia związane z kilkunastoletnią kuratelą.

Britney Spears zaręczyła się! Pierścionek naprawdę robi wrażenie!

Britney Spears pozuje nago na Instagramie

Britney Spears cieszy się wolnością po zakończeniu kurateli. Teraz nikt nie kontroluje jej profilu na Instagramie i może robić z nim, cokolwiek zechce. Piosenkarka już wcześniej chętnie publikowała odważne zdjęcia, na których eksponowała swoje ciało.

Była narzeczonego Britney Spears gratuluje im związku

Teraz głośno zakomunikowała, że jest całkiem wolna. Opublikowała selfie w lustrze, na którym pozuje jedynie w białych pończochach. Nie ma na sobie nawet bielizny! Ręką zasłania biust, a emotikonką kwiatka zasłoniła miejsce intymne na dole.

Free woman energy has never felt better (tł. Energia wolnej kobiety nigdy nie czułam się lepiej) – napisała Spera.

Britney Spears usuwa swoją siostrę z Instagrama

Przypominamy, że Spears przez 13 lat przebywała pod kuratelą ojca. Została ubezwłasnowolniona przez załamanie psychiczne, jakie przeszła w przeszłości. Ojciec dysponował jej fortuną i decydował o niej w każdym względzie, również w sprawie jej synów. Na szczęście m.in. dzięki ruchowi #freebritney zainicjowanym przez fanów pod koniec 2021 roku Britney wreszcie stała się wolna.

Fot.The image Direct / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears w Malibu

Britney Spears w bikini. RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum