Wykształcenie znanych osób to temat, który od zawsze budzi wiele emocji. Często zdarza się, że obecne zajęcie gwiazd w żaden sposób nie koresponduje z ich wyuczonym zawodem, bywa również, że wytykane są luki w edukacji jak np. w przypadku Edyty Górniak, która nie przystąpiła do matury.

Joanna Przetakiewicz pokazuje kuchnię w Konstancinie. Jest rodem z „Alicji w Krainie Czarów”

Joanna Przetakiewicz – wykształcenie

Joanna Przetakiewicz ukończyła studia prawnicze oraz uzyskała uprawnienia radcy prawnego. Przedsiębiorcza biznesmenka nie zawsze jednak była szkolną prymuską, do czego przyznała w rozmowie z dziennikarzami serwisu Plotek.

Żona Rinke Rooyensa zaczęła się buntować w okresie dojrzewania.

Joanna Przetakiewicz w NOWEJ fryzurze: „Jak Crystal z Dynastii”

Ja się zmieniłam totalnie w wieku 12 lat. Moje ciało zaczęło się zmieniać, poczułam pierwsze kobiece hormony. Z aniołka i typowej dziewczynki, która chodziła w lakierkach, tańczyła w balecie, bawiła się lalkami i była grzeczna, zmieniłam się o 180 stopni. Zaczęłam wagarować z dnia na dzień i palić papierosy w siódmej klasie podstawowej. Nie zdałam w pierwszej klasie liceum do kolejnej, bo wyobraź sobie, w ciągu całego roku byłam na dwóch geografiach i trzech matematykach – wyznała Joanna.

Zaznaczyła jednak, że mimo odpuszczania sobie niektórych przedmiotów, cieszyła się sympatią wśród nauczycieli.

Mimo że beznadziejnie się uczyłam i wagarowałam, to nie byłam typem aroganckiej dziewczyny, która jest wulgarna i wszyscy się jej boją. Mnie nauczyciele mimo wszystko lubili, w związku z tym miałam tę wzajemną sympatię, która jest na wagę złota. Pamiętam, jak moja wychowawczyni mówiła: Asiu, nie było Cię dwa tygodnie w szkole. Odpowiedziałam jej: no ale Pani Profesor, co ja na to poradzę, ja się po prostu zakochałam? Siła wyższa – powiedziała właścicielka La Manii.

Joanna Przetakiewicz pokazała wzruszający prezent urodzinowy: „Czegoś takiego się nie spodziewałam”

Spodziewaliście się, że Joanna była problematyczną uczennicą?

Joanna Przytakiewicz na czerwonym dywanie.

Joanna Przetakiewicz, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Joanna Przetakiewicz przyjechała starym Porsche

Joanna Przetakiewicz przyjechała starym Porsche fot. AKPA

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz fot. AKPA