Kasia Smutniak (40 l.) polska aktorka, która sławę zdobyła we Włoszech wyszła za mąż. Smutniak wraz ze swoim partnerem do końca utrzymała w tajemnicy powód ceremonii. Podobno, nawet goście weselni nie mieli pojęcia, że trafili na przyjęcie weselne a nie, jak myśleli na początku, na urodziny.

Kasia Smutniak dostała rolę w filmie znanego reżysera!

Kasia Smutniak wyszła za mąż

Polska aktorka mieszkająca na co dzień we Włoszech zagrała mnóstwo ról filmowych i telewizyjnych. Kasia urodziła się w Polsce, a dokładniej w miejscowości Piła, natomiast w wieku 17 lat wyjechała do Włoch by rozpocząć karierę modelki. Za swoją rewelacyjną grę aktorską, została doceniona przez włoską widownię wieloma nagrodami. Między innymi zdobyła Złoty Glob za rolę w filmie Petera del Monte Nelle tue mani .

Smutniak wychowuje dwójkę dzieci. Katarzyna jest mamą 15-letniej córki Sophie, której ojciec, również aktor Pietro Taricone zmarł w 2010 roku na skutek śmiertelnego upadku po skoku ze spadochronem. Drugie dziecko, 5- letni syn aktorki, Leon urodził się ze związku Katarzyny z wieloletnim partnerem a teraz już obecnym mężem Domenico Procaccim. 

Kim jest mąż Katarzyny Smutniak?

Z mężem, Domenico Procaccim Kasia poznała się na planie filmowym. Para związana ze sobą jest od 2011 roku. Domenico pracuje jako producent filmowy. W końcu, po ośmiu latach związku zakochani postanowili sformalizować związek. Pobrali się w prywatnej willi w miejscowości Formello pod Rzymem, zapraszając gości na tę ceremonię pod pretekstem 40. urodzin Kasi. W momencie, gdy zaproszeni pojawili się na miejscu, zrozumieli, że uczestniczą w ceremonii ślubnej, a nie jak myśleli z początku, w urodzinach.

Kasia Smutniak w Włoszech uchodzi za prawdziwą gwiazdę, jej poczynania często śledzą fotoreporterzy. Z tego powodu aktorka postanowiła utrzymać w tajemnicy charakter całego spotkania. Para lubi żyć z dala od przesadnego zainteresowania mediów, dbają o swoją prywatność. Jak udało się dowiedzieć, Kasia wraz z mężem Domenico poprosili gości, by zamiast prezentów przekazali datki na rzecz prowadzonej przez Polkę fundacji.

Serdecznie gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kasia Smutniak pokazała słodkie zdjęcie syna (FOTO)

Kasia Smutniak dostała nagrodę za rolę chorej na raka

Kasia Smutniak na okładce nowego Harpers Bazaar (FOTO)

Katarzyna Smutniak

Katarzyna Smutniak na premierze filmu. Fot. Forum