David Beckham wystąpił w podcaście River Café Table 4 podcast, gdzie wyznał w rozmowie, że jego żona Victoria od 25 lat jada to samo danie – grillowaną rybę i warzywa gotowane na parze. I podczas gdy sportowiec lubi eksperymentować w kuchni i próbować szerokiej gamy potraw, ubolewał, że jego żona – fanatyczka zdrowia „rzadko odbiega” od swojego ustalonego menu.

Victoria Beckham majstrowała coś przy twarzy? Fani nie mają dla niej litości…

Victoria Beckham jada ciągle to samo danie

Gwiazdor ujawnił, że była Spice Girl, 47-letnia Victoria Beckham, tylko raz spróbowała innego jedzenia – będąc w ciąży z 10-letnią córką Harper.

W miniony poniedziałek David Beckham świętował Chiński Nowy Rok Księżycowy, gotując słodko-kwaśną rybę w stylu mandaryńskim, niestety wydaje się to mało prawdopodobne, że jego żona dała sobie dyspensę na to danie, biorąc pod uwagę, że ryba była smażona, a warzywa nie były gotowane na parze.

Dziwne nawyki Victorii

Omawiając bardzo specyficzne nawyki żywieniowe Victorii, David wyznał, że mimo wszystko uwielbia spędzać czas w domu wymyślając nowe dania lub po prostu gotując.

Jestem bardzo emocjonalny w stosunku do jedzenia i wina, kiedy jem coś wspaniałego, chcę, żeby wszyscy tego spróbowali […] Niestety ożeniłem się z kimś, kto jeto samo przez ostatnie 25 lat. Odkąd ją poznałem, je tylko grillowaną rybę, warzywa gotowane na parze, bardzo rzadko od tego odstępuje – wyznał.

I tym właśnie córka Victorii Beckham różni się od córki Kardashianki

Victoria Beckham lansuje nowego rodzaju dekolt

Victoria Beckham Fot. ©RW/MPI/Capital Pictures

Victoria Beckham - prawdziwa ikona stylu?

Victoria BeckhamFot.BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Victoria Beckham

Fot.Forum/Mega Agency