Aktor, który planował poślubić byłą Spice Girl, ujawnił, że nie jest już z Mel. Mało tego! Najwyraźniej nie jest pewien ani jej samej, ani ciąży – żąda testu na ojcostwo.

Dwa dni temu (04.10.2006) został wyemitowany program, podczas którego padło pytanie o związek gwiazd.

– Jesteś arogancki, bo nawet już nie jesteśmy razem. I nie wiem, czyje to jest dziecko, póki nie zrobię badañ krwi. Nie warto wyciągać zbyt pochopnych wniosków – odpowiedział prowadzącemu, wyraźnie wyprowadzony z równowagi.

Pieprzu dodają zapewnienia managera Murphy’ego, jakoby podobne stwierdzenie w ogóle nie miało miejsc!

– Pan Murphy nie mówi o swoim życiu prywatnym, więc cokolwiek zostało powiedziane, było albo kłamstwem, albo nie miało miejsca.

Nam oświadczenia managera nie są do niczego potrzebne – wiemy już, że Eddie i tak znalazł sobie nową miłość. Szybki jest, prawda?

Tracey Edmonds, producentka filmowa i była żona piosenkarza Kennetha ‘Babyface’ Edmondsa, twierdzi, że spotyka się z Eddiem od ok. półtora miesiąca.

Pojawili się nawet razem na premierze filmu Dreamgirls mówiąc, że są szczęśliwi i świetnie się bawią, co zresztą widać na załączonym obrazku.

Co do Spicetki i Doktora Dolittle, to ich miłość była równie szybka – zaczęli spotykać się za dni po sfinalizowaniu rozwodu Eddiego z Nicole Mitchell, z którą ma pięcioro dzieci.

Mel, która jest w tej chwili w piątym miesiącu ciąży – ma już siedmioletnią córkę Phoenix-Chi z pierwszego małżeñstwa.