Taylor Swift (33 l.), która jest singielką od dosłownie kilku minut, wiązana jest ze słynnym kierowcą Formuły 1 Fernando Alonso (41 l.). Hiszpański kierowca wyścigowy opublikowała w poniedziałek 5-sekundowe wideo na TikToku, do melodii jej przeboju „Karma”. Świat oszalał.

Fani pomylili Khloe Kardashian z Taylor Swift

W klipie Fernando Alonso przewinął ekran swojego telefonu, po czym spojrzał w kamerę i mrugnął. „Race Week Era”, nawiązując do wyścigów Grand Prix, tym samym nawiązał do trasy koncertowej Taylor Swift pt. „Eras Tour”. Dwukrotny mistrz świata odniósł się również do piosenki Taylor Swift „22”, komentując „czując się na 33”.

Podobnie jak wiele plotek internetowych, spekulacje na temat tej niecodziennej pary zaczęły się w zeszłym tygodniu.

Taylor Swift i Fernando Alonso?

Kilka hiszpańskich magazynów pisało o Taylor Swift i hiszpańskim kierowcy F1, Fernando Alonso […] Według nich para spotyka się już od tygodnia. Nic poważnego, ponieważ oboje są od niedawna singlami, podał anonimowy informator DeuxMoi.

Eks Tauylor Swift zaciągnął się do ukraińskiej armii

Kierowca teamu Astona Martina jest również singlem. Na początku miesiąca rozstał się z dziennikarką Andreą Schlager. Taylor Swift zaś rozstała się z brytyjskim aktorem Joe Alwynem.