Macaulay Culkin (43 l.) zszokował tysiące osób w internecie po tym, jak przemawiał podczas odsłonięcia jego gwiazdy na słynnym Hollywood Walk of Fame. Ponad 30 lat po tym, jak zagrał Kevina McCallistera w filmie „Kevin sam w domu”. Okazało się, że… ludzie inaczej wyobrażali sobie jego… GŁOS.

Macaulay Culkin na zakupach z rodzinką. Zobacz fryzurę jego synka

We wzruszającym przemówieniu aktor podziękował kilku osobom, w tym swojej publicystce, prawnikowi i narzeczonej Brendzie Song (35 l.)

Jesteś moją mistrzynią, jesteś […] Jesteś nie tylko najlepszą kobietą, jaką kiedykolwiek znałem, ale także najlepszą osobą, jaką kiedykolwiek znałem, powiedział o matce swoich dzieci.

Jak brzmi głos Macaulay’a Culkina?

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niestety większość z nich była negatywna. Internauci nie wierzyli, że aktor brzmi, „Jego głos nie zmienił się od czasów, gdy był 7-latkiem i uciekał przez Joe Peskim w >Kevinie<„.

Macaulay Culkin w roli modela – dał radę!

Inni byli bardziej dyplomatyczni i pisali komentarze w stylu, „Bardzo się cieszę, że został uhonorowany hollywoodzką gwiazdą, ale umówmy się – udam, że nie słyszałem, jak przemawia”.

W uroczystości wzięła udział Catherine O’Hara, aktorka, która grała jego mamę w słynnej serii filmów.

Macaulay, gratulacje. Zasługujesz na swoją gwiazdę w Hollywood Walk of Fame […] I dziękuję, że uwzględniłeś mnie, swoją udawaną mamę, która nie raz, ale dwa razy zostawiła cię samą w domu, aby móc uczestniczyć w tej szczęśliwej okazji. Jestem z ciebie taka dumna, wyznała O’Hara.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: