Christina Aguilera (43 l.) podczas występu w Las Vegas wyglądała szczuplej niż kiedykolwiek. Gwiazda podczas jednego ze swoich występów zaprezentowała odchudzoną sylwetkę w cielistym gorsecie.

Christina Aguilera nie do poznania. Nowa figura i dieta

Christina Aguilera schudła ponad 20 kilogramów, ograniczając spożywanie do 1600 kalorii dziennie i stosując sławną tęczową dietę  -„Rainbow diet”.

Czym jest tęczowa dieta? Zawiera ona owoce i warzywa w różnych kolorach, takich jak czerwony, żółty, fioletowy, zielony, pomarańczowy, etc. Jej ideą jest zminimalizowanie węglowodanów, glutenu, tłuszczu lub mięsa, które mogą obciążać organizm.

Christina Aguilera i jej nowa figura

Wcześniej Christina Aguilera powiedziała, że „nienawidzi być bardzo chuda” i w rozmowie z magazynem „Health” zaczęła „kochać swoje nowe krągłości”. Jednak po latach wahań w tę i z powrotem postawiła na mocną redukcję wagi. Czyżby w świecie akceptacji, wciąż bycie chudym było silniejsze, niż… naturalnym?

Christina Aguilera ubrała się w torebkę. Nowy trend?

Po urodzeniu dwójki dzieci postanowiła zmienić swój wygląd. W ramach swojej diety przestrzega diety bogatej w rośliny i codziennie spożywa kolorowe owoce i warzywa. A także ograniczyła słodycze. Mocno skupia się teraz na zdrowym odżywianiu

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: