Tak krótkich włosów Rita Ora dawno nie miała (FOTO)

1-96-R1 1-96-R1

Na jednej imprezie pojawiają się w długich puklach, za kilka dni paradują w włosach do ramion. Wiele gwiazd kocha sztuczne pasma, które pozwalają na szybkie metamorofozy. Ostatnio z fryzurami mocno eksperymentowała Kylie Jenner. Doszło nawet do tego, że zgarnęła kontrakt reklamowy związany z perukami i doczepami. Biznes niestety nie wypalił. Kto wie, może przedłużanie włosów odchodzi już do lamusa? Ostatnio sztuczne włosy zdjęła Kim Kardashian. Wczoraj na rozdaniu Grammy w krótkiej fryzurce brylowała też Rita Ora (24 l.).

Piosenkarka słynie z tego, że jest niczym kameleon. Ta dziewczyna uwielbia kontrowersyjny styl (spotyka się z synem Tommy’ego Hilfigera), zabawy makijażem i włosami.

Wczoraj brylowała w pięknej srebrnej sukni, postawiła na mocno podkreślone oczy i krótkie pazurki na głowie.

Jak oceniacie w skali 1-10?

&nbsp
Tak krótkich włosów Rita Ora dawno nie miała (FOTO)

Tak krótkich włosów Rita Ora dawno nie miała (FOTO)

Tak krótkich włosów Rita Ora dawno nie miała (FOTO)

Tak krótkich włosów Rita Ora dawno nie miała (FOTO)

Tak krótkich włosów Rita Ora dawno nie miała (FOTO)

   
36 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 10-02-15, 01:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-02-15, 00:06 napisał(a):[/b]Nie lubilam jej, ale zaczelam ogladac the voice I jest mega sympatyczna 😀 slicznie wyglada :)Może i sympatyczna, ale kim ona właściwie jest? bo piosenkarką trudno ją nazwać, kojarzę ją tylko z jednym utworem, coś tam projektuje, a na każdej większej imprezie pojawia się jakby należała do czołówki branży muzycznej.[/quote]To ze Ty jej nie znasz, nie znaczy że nic nie osiągnęła. W UK jest już wielką gwiazdą, teraz zaczyna rozwijać karierę w USA m.in niedawna bardzo popularna piosenka z Iggy A. Inny wykonywany przez nią utwór ze ścieżki dźwiękowej do filmu jest także nominowany do Oskara.

Super wyglada!!! Piekna jest

[b]gość, 09-02-15, 11:59 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 11:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 10:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 09:47 napisał(a):[/b]Bo od doczepiania włosy wypadają i sie bardzo niszczą nie ważne czy kreatynowa zasada czy nie robiłam to wiele razy jak byłam młodsza i niestety jestem pół łysa a co dopiero gwiazdy jak maja najlepszych fryzjerów dziewczyny nie przedlozajcie włosów !Zamiast przedłużać włosy trzeba było chodzić do szkoły. Teraz jesteś pośmiewiskiem.[/quote] A co ma piernik do wiatraka Niemoto?Ja mam wyzsze,firme,pieniadze,doczepialam (placac po 2,5 tys metoda ultradzwiękowa) i tez mi sie zniszczyły! Zjedz Pizze,bo zaloze sie jestes Grubsonem,ktoremu waga pokazuje 3 cyfry,udalo Ci się skonczyc zaoczne studia,mimo to robisz za 1300 zl ,a sadzisz ze papier czyni Cię Ajsztajnem ! haha ogarnij się Żmijo i nie pluj jadem:D[/quote]Ona napisała jedno zdanie, a ty cały elaborat i to pierwsza część dotyczyła ciebie a druga wyzywania i właśnie plucia jadem. Mimo swoich pieniędzy (każdy je ma), firmy (pewnie masz 1-os działalność gospodarczą :D) itd. musisz być bardzo samotna, skoro tak się o sobie rozpisujesz wśród obcych ludzi.[/quote]ja bym zazdrościła jakbyś napisała że sama jesteś sobie szefem ;d

[b]gość, 10-02-15, 00:06 napisał(a):[/b]Nie lubilam jej, ale zaczelam ogladac the voice I jest mega sympatyczna 😀 slicznie wyglada 🙂 Tez oglądam i odnioslam takie same wrażenie 🙂 przy tym śliczna dziewczyna

Ladnemu we wszystkim ładnie ale wg lepiej prezentuje sie w długich włosach.

[b]gość, 09-02-15, 11:01 napisał(a):[/b]Ona bardzo zniszczyła sobie włosy ciagłym doczepianiem, i tak dobrze,że łysa nie zostałaKolosalna różnica pomiędzy doczepami, a jej naturalnymi włosami.

Nie lubilam jej, ale zaczelam ogladac the voice I jest mega sympatyczna 😀 slicznie wyglada 🙂

[b]gość, 10-02-15, 00:06 napisał(a):[/b]Nie lubilam jej, ale zaczelam ogladac the voice I jest mega sympatyczna 😀 slicznie wyglada :)Może i sympatyczna, ale kim ona właściwie jest? bo piosenkarką trudno ją nazwać, kojarzę ją tylko z jednym utworem, coś tam projektuje, a na każdej większej imprezie pojawia się jakby należała do czołówki branży muzycznej.

rita zaora? nie jeszcze nie ora bo zima jest

nic jej nie zostalo po tych doczepach

świetnie !!!

Wyglsada jak potargany przez wiatr dziadek z przerzedzona zaczeską. Oprocz tego jest piekna.

[b]gość, 09-02-15, 12:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 11:56 napisał(a):[/b]Ona niby jest jakaś ciapata a poza kolorem skóry twarz ma jak murzynka. Co więcej na zdjęciu z czerwonymi ustami wygląda jak młoda Whitney Houston w blond peruce.Ciapaty to ty masz rozumek:)[/quote]ohoho jaka riposta, ty za to ciapate pewnie lubisz i to nie tylko rozumki 😀

[b]gość, 09-02-15, 13:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 12:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 11:56 napisał(a):[/b]Ona niby jest jakaś ciapata a poza kolorem skóry twarz ma jak murzynka. Co więcej na zdjęciu z czerwonymi ustami wygląda jak młoda Whitney Houston w blond peruce.Ciapaty to ty masz rozumek:)[/quote]ohoho jaka riposta, ty za to ciapate pewnie lubisz i to nie tylko rozumki :D[/quote]Ciagnie druta ciawusom

A jak dla mnie rita jest sliczna, ma piekna twarz, jest zgrabna i ma swietny styl. Okropnie brzydka, pokraczna jest dla mnie np taylor swift. Ma nudny styl i jest niezgrabna.

Ja daje jej 10!!!!!!!

[b]gość, 09-02-15, 14:11 napisał(a):[/b]Wygląda jakby się urwała ze Star Trek, włosy jak kurczak który dopiero się wykluł, sukienka fatalnie się układa, a makijaż jak za starych dobrych czasów na Stadionie 10- lecia. Tragedia i dowód, że ładnemu nie we wszystkim ładnie.Zacznijmy od tego ze ona nie jest ladna.

Ja daje jej 10!!!!!!!

Wygląda jakby się urwała ze Star Trek, włosy jak kurczak który dopiero się wykluł, sukienka fatalnie się układa, a makijaż jak za starych dobrych czasów na Stadionie 10- lecia. Tragedia i dowód, że ładnemu nie we wszystkim ładnie.

[b]gość, 09-02-15, 11:56 napisał(a):[/b]Ona niby jest jakaś ciapata a poza kolorem skóry twarz ma jak murzynka. Co więcej na zdjęciu z czerwonymi ustami wygląda jak młoda Whitney Houston w blond peruce.Ciapaty to ty masz rozumek:)

[b]gość, 09-02-15, 12:30 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 12:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 10:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 10:17 napisał(a):[/b]Usuncie ta reklame z jelitami,bo rzygac sie chce😷😨😭💩zainstalowanie ad blocka to nie jest wielki trud.[/quote]Owszem ale nie każdy chce to robić z różnych przyczyn, np. nie można na służbowych komputerach czegoś takiego instalować. Czy wielkim trudem jest zrozumienie tego?[/quote]czy wielkim trudem jest zrozumienie ,że na firmowym komputerze się pracuje a nie ogląda kozaczka ?:D[/quote]Cóż, ucz się to będziesz mieć wygodną pracę i jak wykonasz swoje obowiązki to będziesz mogła na służbowym komputerze robić co chcesz. Tak trudno to zrozumieć? 🙂 Od rozliczania mnie jest moja szefowa a skoro dostaję premie to najwyraźniej nie ma się czego przyczepić. Zazdrościsz, bo na kasie w biedronce nie możesz sobie na to pozwolić? 🙂

matko..jaka tapeta!

[b]gość, 09-02-15, 12:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 10:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 10:17 napisał(a):[/b]Usuncie ta reklame z jelitami,bo rzygac sie chce😷😨😭💩zainstalowanie ad blocka to nie jest wielki trud.[/quote]Owszem ale nie każdy chce to robić z różnych przyczyn, np. nie można na służbowych komputerach czegoś takiego instalować. Czy wielkim trudem jest zrozumienie tego?[/quote]czy wielkim trudem jest zrozumienie ,że na firmowym komputerze się pracuje a nie ogląda kozaczka ?:D

Ona niby jest jakaś ciapata a poza kolorem skóry twarz ma jak murzynka. Co więcej na zdjęciu z czerwonymi ustami wygląda jak młoda Whitney Houston w blond peruce.

[b]gość, 09-02-15, 10:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 10:17 napisał(a):[/b]Usuncie ta reklame z jelitami,bo rzygac sie chce😷😨😭💩zainstalowanie ad blocka to nie jest wielki trud.[/quote]Owszem ale nie każdy chce to robić z różnych przyczyn, np. nie można na służbowych komputerach czegoś takiego instalować. Czy wielkim trudem jest zrozumienie tego?

[b]gość, 09-02-15, 11:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 10:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 09:47 napisał(a):[/b]Bo od doczepiania włosy wypadają i sie bardzo niszczą nie ważne czy kreatynowa zasada czy nie robiłam to wiele razy jak byłam młodsza i niestety jestem pół łysa a co dopiero gwiazdy jak maja najlepszych fryzjerów dziewczyny nie przedlozajcie włosów !Zamiast przedłużać włosy trzeba było chodzić do szkoły. Teraz jesteś pośmiewiskiem.[/quote] A co ma piernik do wiatraka Niemoto?Ja mam wyzsze,firme,pieniadze,doczepialam (placac po 2,5 tys metoda ultradzwiękowa) i tez mi sie zniszczyły! Zjedz Pizze,bo zaloze sie jestes Grubsonem,ktoremu waga pokazuje 3 cyfry,udalo Ci się skonczyc zaoczne studia,mimo to robisz za 1300 zl ,a sadzisz ze papier czyni Cię Ajsztajnem ! haha ogarnij się Żmijo i nie pluj jadem:D[/quote]Ona napisała jedno zdanie, a ty cały elaborat i to pierwsza część dotyczyła ciebie a druga wyzywania i właśnie plucia jadem. Mimo swoich pieniędzy (każdy je ma), firmy (pewnie masz 1-os działalność gospodarczą :D) itd. musisz być bardzo samotna, skoro tak się o sobie rozpisujesz wśród obcych ludzi.

Jeszcze wróci do doczepow i będzie łysa jak Paris Hilton w Hollywood liczy sie wygląd Paris bez doczepow ma włosy jak babcia pół kysa ze wsi po 70

pierwszy raz mi sie podoba bardzo ładna sukienka

[b]gość, 09-02-15, 10:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-02-15, 09:47 napisał(a):[/b]Bo od doczepiania włosy wypadają i sie bardzo niszczą nie ważne czy kreatynowa zasada czy nie robiłam to wiele razy jak byłam młodsza i niestety jestem pół łysa a co dopiero gwiazdy jak maja najlepszych fryzjerów dziewczyny nie przedlozajcie włosów !Zamiast przedłużać włosy trzeba było chodzić do szkoły. Teraz jesteś pośmiewiskiem.[/quote] A co ma piernik do wiatraka Niemoto?Ja mam wyzsze,firme,pieniadze,doczepialam (placac po 2,5 tys metoda ultradzwiękowa) i tez mi sie zniszczyły! Zjedz Pizze,bo zaloze sie jestes Grubsonem,ktoremu waga pokazuje 3 cyfry,udalo Ci się skonczyc zaoczne studia,mimo to robisz za 1300 zl ,a sadzisz ze papier czyni Cię Ajsztajnem ! haha ogarnij się Żmijo i nie pluj jadem:D

Usuncie ta reklame z jelitami,bo rzygac sie chce😷😨😭💩

[b]gość, 09-02-15, 09:47 napisał(a):[/b]Bo od doczepiania włosy wypadają i sie bardzo niszczą nie ważne czy kreatynowa zasada czy nie robiłam to wiele razy jak byłam młodsza i niestety jestem pół łysa a co dopiero gwiazdy jak maja najlepszych fryzjerów dziewczyny nie przedlozajcie włosów !Zamiast przedłużać włosy trzeba było chodzić do szkoły. Teraz jesteś pośmiewiskiem.

[b]gość, 09-02-15, 10:17 napisał(a):[/b]Usuncie ta reklame z jelitami,bo rzygac sie chce😷😨😭💩zainstalowanie ad blocka to nie jest wielki trud.

Bo od doczepiania włosy wypadają i sie bardzo niszczą nie ważne czy kreatynowa zasada czy nie robiłam to wiele razy jak byłam młodsza i niestety jestem pół łysa a co dopiero gwiazdy jak maja najlepszych fryzjerów dziewczyny nie przedlozajcie włosów !

Miernota a nie piosenkarką

Ładnie jej w krótkich

Ona bardzo zniszczyła sobie włosy ciagłym doczepianiem, i tak dobrze,że łysa nie została