Maffashion to jedna z największych influencerek w Polsce. Można rzec, że nasza polska Chiara Ferragni. Odkąd związała się z Sebastianem Fabijańskim i urodziła dziecko, wzbudza jeszcze większe zainteresowanie.

Maffashio wystąpi na okładce z synem?

Maffashion szczerze o macierzyństwie i początkach ciąży: „Kiedy się potwierdziła, straciłam równowagę w nogach i dwa razy uderzyłam o ścianę”

Maffashion sporadycznie pokazuje syna, Bastka, ale od dwóch miesięcy coraz chętniej pokazuje swoją  pociechę w mediach społecznościowych. Po urodzeniu syna zapewniała, że nie będzie zarabiać kosztem prywatności dziecka.  Została jednak ambasadorką kocyków dziecięcych, a także laktatora, jednak pozowała z innym dzieckiem, nie ze swoim synem.

Kilka tygodni temu zdradziła na swoim Instagramie, że miała wiele propozycji okładki z Bastkiem, jednak odrzuciła nawet Vogue’a:

Julia Kuczyńska wczoraj udostępniła sesje zdjęciowe i okładki gwiazd, które wystąpiły razem ze swoimi dziećmi. Warto zauważyć, że pokazała tylko amerykańskie magazyny, na których wystąpiły m.in. Beyonce, Sandra Bullock, Jennifer Lopez, Britney Spears i Kim Kardashian.

Może to sugerować, że Maff jest już po sesji zdjęciowej z Bastkiem albo zdecydowała się na okładkę z synem i teraz próbuje przekonać swoich obserwatorów, że to dobry pomysł. Jak myślicie?

Maffashion pokazała twarz półrocznego Bastka. Fani jednogłośnie: „Jaki podobny do mamy”