Była gwiazda reality show „Made in Chelsea” – Millie Mackintosh – zdradziła w jednym z odcinków swojego podcastu, że Meghan Markle zerwała z nią kontakt po tym, jak zaczęła spotykać się z księciem Harrym.

Meghan Markle zerwała kontakt z Milie Mackintosh

Mackintosh powiedziała, że ostatnią wiadomość od byłej przyjaciółki otrzymała po tym, jak ich związek wyszedł na jaw i była to bardzo krótka i lakoniczna odpowiedź. Dodała, że Markle po prostu przestała z nią rozmawiać i już nigdy się do niej nie odezwała.

Meghan Markle założyła naszyjnik, który „chroni jej spokój”

Gwiazda reality show poznała Markle w 2015 roku podczas otwarcia hotelu w Stambule i od tamtej pory sporadycznie się ze sobą kontaktowały. Mackintosh stwierdziła, że chciała tylko upewnić się, że przyjaciółka jest w porządku w obliczu natłoku medialnego, jaki zaczął się wokół niej kręcić.

Mackintosh powiedziała, że wierzy, iż księżna zrezygnowała z kontaktu z nią, ponieważ nie chciała być kojarzona z gwiazdą reality show. Zdaniem influencerki, po tym, jak Markle poznała swojego księcia, nie miała już dla niej żadnego powodu, by utrzymywać z nią kontakt.

Mackintosh przyznała, że poczuła się „trochę jak gówno”, kiedy nie została zaproszona na ślub Markle i Harry’ego w 2018 roku. Jednak wcześniej pomogła Markle poznać miasto i zaoferowała swoje kontakty, m.in. do najlepszych salonów kosmetycznych.

Meghan Markle zrezygnowała z koronacji na rzecz… hikingu

Obie kobiety łączyły zainteresowania dotyczące zdrowego stylu życia i blogowania, ponieważ Markle prowadziła wówczas swój teraz zlikwidowany serwis lifestyle’owy The Tig.

Mackintosh powiedziała również, że podczas ich ostatniego spotkania Markle powiedziała jej, że spotyka się z Harrym i zastanawia się, dokąd to wszystko zmierza. Jednakże, jak dodała, nigdy nie poznała osobiście księcia.