Monika Miller (26 l.) zaszokowała Internautów, gdy opublikowała na Instagramie zdjęcie z nastoletnich czasów. Na fotce wnuczka Leszka Millera miała 14 lat i wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Młoda celebrytka miała emo grzywkę i ani jednego tatuażu. Jak wyglądała w 2009 roku? Metamorfoza robi wrażenie.

Monika Miller w bikini. Pokazała ROZSTĘPY

Monika Miller na zdjęciu sprzed 12 lat

Monika Miller jest bardzo aktywna na Instagramie a jej profil podgląda 120 tys. Internautów. Celebrytka jest jak kameleon – często zmienia kolory włosów i pokazuje się w artystycznych makijażach. Monika nie ukrywała, że korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Jakiś czas temu zdecydowała się również na operację zmniejszenia biustu.

Monika Miller przeszła operację plastyczną: „Mój kręgosłup jest teraz szczęśliwy”

Monika poczuła nostalgiczny nastrój i postanowiła wrócić wspomnieniami do nastoletnich czasów. Miller opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym miała 14 lat. Celebrytka miała ciemne włosy, ułożone w emo stylu.

Sentymenty. Czasami sama jestem pod wrażeniem tego, jak wiele nauczyłam się przez lata. Gdy wracam wspomnieniami do tamtego okresu życia, to wiem, że miał on niepodważalny wpływ na to kim dzisiaj jestem. Niczego nie żałuję. Pozwólcie sobie czasem wrócić na chwilę do Waszych wspomnień – napisała.

Pod zdjęciem Internauci nie mogli uwierzyć, że Monika tak bardzo zmieniła się na przestrzeni 12 lat. Teraz jej ciało pokrywają tatuaże a Monika najczęściej pokazuje się w mocnym makijażu i odważnych stylizacjach.

  • Jesteś cały czas śliczna.

  • To naprawdę ty? Ale zmiana.

  • W życiu bym nie poznała!

  • Gdyby nie to, że na twarzy się nie zmieniłaś to bym myślała że to ktoś inny.

  • Czysta słodycz i naturalne piękno.

  • Wow nie do poznania.

  • Jezu jaka do dziadka podobna – pisali fani.

Trzeba przyznać, że zmiana jest kolosalna.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tłum gwiazd na planie teledysku młodego wokalisty. Monika Miller jak syrenka

Lekarze zdiagnozowali u Moniki Miller GUZY… „Nie ma nic gorszego”

Topowe kosmetyki Moniki Miller, które są jej MUST HAVE (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Monika Miller w "TzG".

Monika Miller, fot. Baranowski/AKPA.

Monika Miller na ściance.

Monika Miller, fot. Piętka Mieszko/AKPA.