Tak zginął Nikodem Marecki. Koszmar rozegrał się przy szkole

Tak zginął Nikodem Marecki. Koszmar rozegrał się przy szkole, fot. KAPIF. Tak zginął Nikodem Marecki. Koszmar rozegrał się przy szkole, fot. KAPIF.

Nikodem Marecki zmarł tragicznie, mając zaledwie 11 lat. Młody aktor — znany z produkcji takich jak “Biała odwaga”, “Zołza” oraz “Szpital św. Anny” był uwielbiany przez widzów, a wielu wróżyło mu wspaniałą przyszłość. Niestety, chłopiec zginął w tragicznym wypadku. Obecnie znana jest już przyczyna jego śmierci. Internauci natychmiast złożyli kondolencje rodzinie.

Zobacz więcej: Tylko u nas! Dominika Serowska nie odpuszcza Cichopek. Jednym zdaniem miażdży jej wesele

Nikodem Marecki zginął tragicznie. Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb

Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Niedźwiedziu przekazała wiadomość na temat śmierci 11-letniego Nikodema Mareckiego. Chłopiec uczęszczał do placówki, a obowiązki szkolne od lat łączył z pracą na planie. Mimo młodego wieku miał już na swoim koncie wiele ról w produkcjach filmowych. Szkoła w rozmowie z Plejadą potwierdziła wiadomość na temat śmierci chłopca: 

Potwierdzam informację. Pogrzeb jest w środę — czytamy na stronie portalu.

Zobacz więcej: Helena Englert porzuca aktorstwo? Zaskakujący ruch w jej karierze
Zobacz więcej: Nie żyje 11-letnia gwiazda TVN. Wstrząsający komunikat stacji

Nikodem Marecki nie żyje. Przyczyna śmierci

Ustalono także przyczynę śmierci 11-letniego Nikodema Mareckiego. Okazuje się, że chłopiec zginął w wyniku tragicznego wypadku na drodze. Chłopak nagle wybiegł z autobusu szkolnego i potrącił go kierowca samochodu. Wiadomość o przyczynie śmierci opublikował reżyser “Białej odwagi” Marcin Koszałka: 

Okropna wiadomość, nie żyje Nikodem Marecki, który grał w »Białej odwadze« synka głównej bohaterki, Bronki. Nikodem wybiegł z autobusu szkolnego i potrącił go samochód. Straszne, wielkie, strata, był bardzo zdolny i świat się przed nim otwierał… Do zobaczenia — napisał reżyser na Facebooku.

Nikodem Marecki zginął tragicznie. Szkoła pożegnała chłopca

Na stronie Szkoły Podstawowej imienia Tadeusza Kościuszki w Niedźwiedziu pojawił się wpis w czarną wstęgą na znak żałoby. Placówka poinformowała o śmierci jednego z uczniów i zamieściła pożegnalny post. Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony internautów:

  • Leć aniele. Wyrazy współczucia dla całej rodziny,
  • Ogromny żal, serce pęka na pół. Smutek nie do opisania,
  • Nie ma cię tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my,
  • Wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny,
  • W imieniu Rady Rodziców ZSO w Słomnikach składam najszczersze kondolencje — czytamy w komentarzach pod wpisem. 
Nikodem Marecki, fot. KAPIF.
Nikodem Marecki, fot. KAPIF.
Nikodem Marecki i Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu "Zołza"
Nikodem Marecki i Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu “Zołza”, fot. KAPIF.
 

Maciej Lechociński - Redaktor

Redaktor, reporter i wydawca serwisu zajmujący się show-biznesem od 2021 roku. Doświadczenie zdobywał w redakcjach takich jak: Plejada, Plotek oraz "Fakt". Od października 2024 roku związany z redakcją Kozaczek.pl, gdzie z pasją śledzi świat gwiazd, medialne afery i historie, o których wszyscy mówią.

2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

To jest całkowicie nieprawdopodobne i niemożliwe. Jakaś przyczyna. W sumie uderzenie takie, że pękła mu wątroba i nie uratowali go.

Wyrazy współczucia dla całej rodziny tak młodego chłopca