Tanya Fear to brytyjska aktorka, którą możecie kojarzyć między innymi z serialu „Doctor Who” czy „Czysta robota”. Jak donoszą zagraniczne portale, gwiazda zaginęła kilka dni temu. Ostatni raz widziano ją 9 września w dzielnicy Hollywood Bowl w Los Angeles. Rodzina jest zrozpaczona i uruchomiła już akcję poszukiwawczą.

Diana przed śmiercią planowała wyprowadzkę i pracę w Hollywood

Tanya Fear – zaginęła

Jak można się dowiedzieć z zagranicznych mediów, aktorkę widziano ostatni raz w okolicy miejsca jej zamieszkania. Co prawda mówi się, że można było spotkać ją również 12 września w sklepie w Santa Monica, ale wciąż nie ma kontaktu z kobietą. Nie odbiera ona telefonów, ani nie odpisuje na wiadomości tekstowe.

Bliscy gwiazdy nie siedzą jednak bezczynnie i rozpoczęli akcje poszukiwawczą. Jak ona działa? W social mediach został utworzony hasztag #FindTanyaFear. Rodzina i przyjaciele 31-latki proszą, by wszyscy ci, którzy mogą cokolwiek wiedzieć na temat miejsca pobytu kobiety lub posiadać jakiekolwiek informacje, które umożliwiłyby jej odnalezienie, kontaktowali się z nimi. Co więcej – na Twitterze założono również konto, na którym podawane są wszystkie nowe wiadomości dotyczące zaginięcia Fear.

Co Magdalena Żuk ma wspólnego z zaginięciem Iwony Wieczorek?