Tata Kai Gerber pokazał najnowsze zdjęcie pięknej córki
Jej mama przez lata należała do grona najpiękniejszych i najbardziej wziętych top modelek świata. Cindy Crawford (49 l.) już zeszła z wybiegów, teraz na ich podbój szykuje się niesamowicie podobna do mamy Kaia Gerber (14 l.).
Czytaj też: Mąż Cindy Crawford pokazał zawartość lodówki
Kaia jest piękna, wysoka i szczupła. Ma ujmujący uśmiech i zapowiada się na niezwykle piękną kobietę. Już postawiła pierwsze kroki w modelingu.
Córkę mocno wspiera ojciec. Na Instagramie Rande Gerbera często pojawiają się zdjęcia dzieci. Ostatnio dumny tata pochwalił się fotografią dziewczyny zrobioną w domowym zaciszu.
Kaia leży na sofie, obok niej trzy kudłate psiaki.
Moje dziecko ze swoimi dziećmi – podpisał fotkę tata.
Czytaj też: KAIA GERBER ZACHWYCA W TEEN VOGUE
Patrząc na zdjęcie zyskujemy pewność – z takimi nogami Kaia w branży modowej dojdzie bardzo daleko.






[b]gość, 01-02-16, 14:29 napisał(a):[/b]nieładna jest ale pasztetom się podoba bo nie mają jej czego zazdrościć z wyglądu. piękne dziewczyny/kobiety są tu obrażane z zazdrości. jakie to wszystko przewidywalne. tak samo jak farmą czy adele się zachwycacie bo nie czujecie zagrożenia.co prawda to prawda
[b]gość, 04-02-16, 14:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 14:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 14:29 napisał(a):[/b]nieładna jest ale pasztetom się podoba bo nie mają jej czego zazdrościć z wyglądu. piękne dziewczyny/kobiety są tu obrażane z zazdrości. jakie to wszystko przewidywalne. tak samo jak farmą czy adele się zachwycacie bo nie czujecie zagrożenia.Myślałaś nad wizyta u okulisty?[/quote]A ty nad wizytą u psychiatry? Poproś rodziców. Wiesz to jest niebezpieczne. jeszcze kiedyś skręcisz sznur jak dorośniesz i się dowiesz, że nie każdy patrzy twoimi oczami.[/quote]Ty jej do psychiatry nie wysyłaj, tylko faktycznie posłuchaj rady i idź do okulisty. Do psychiatry też, bo Twoje chorobliwe teksty o kręceniu sznura są niepokojące.
Faktycznie piekna dziewczyna, ale nie ma się co dziwić, nie dość, że matka bardzo atrakcyjna, to jeszcze ojciec bardzo przystojny.
[b]gość, 01-02-16, 14:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 14:29 napisał(a):[/b]nieładna jest ale pasztetom się podoba bo nie mają jej czego zazdrościć z wyglądu. piękne dziewczyny/kobiety są tu obrażane z zazdrości. jakie to wszystko przewidywalne. tak samo jak farmą czy adele się zachwycacie bo nie czujecie zagrożenia.Myślałaś nad wizyta u okulisty?[/quote]A ty nad wizytą u psychiatry? Poproś rodziców. Wiesz to jest niebezpieczne. jeszcze kiedyś skręcisz sznur jak dorośniesz i się dowiesz, że nie każdy patrzy twoimi oczami.
ta ma zadatku na modelkę córka Deppa nie
[b]gość, 01-02-16, 14:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 14:29 napisał(a):[/b]nieładna jest ale pasztetom się podoba bo nie mają jej czego zazdrościć z wyglądu. piękne dziewczyny/kobiety są tu obrażane z zazdrości. jakie to wszystko przewidywalne. tak samo jak farmą czy adele się zachwycacie bo nie czujecie zagrożenia.Myślałaś nad wizyta u okulisty?[/quote]Jej już nawet to nie pomoże 🙂
[b]gość, 01-02-16, 21:30 napisał(a):[/b]ładna zgrabna i w ogóle super – ale ta dziewczynka jak wynika z artykułu ma dopiero 14 lat!!!! przecież to dziecko dopiero a wymalowana jak 20-kilku latka… szkoda dziewczyny. tyleDziewczynka? Na zachodzi nastolatki dojrzewają szybciej. To co, ma się bawić Barbie i czesać kucyki Pony? Ludzie ogarnijcie się, nasze nastolatki tez już wyglądają inaczej niż nasze pokolenie w ich wieku. Co żeście się uczepili tego makijażu- ona ma ciemne brwi rzęsy z natury, ja tam nie widzę jakiejś mega tapety. Poza tym zdjęcie w szarej koszulce pochodzi z planu programu Extra a to drugie z tzw. ścianki – to normalne, że ktoś ją nieco umalował. Jeju jakie Wy nagle święte, tylko Biały Jeleń i Bambino. Jak młode Jennerki pokazywały swoje sztuczne wary z 10 warstwami szminki to się zachwycacie – ojej jaki piękny odcień. Co za hipokryzja …….
Super bez operacji uroda po mamie
ładna zgrabna i w ogóle super – ale ta dziewczynka jak wynika z artykułu ma dopiero 14 lat!!!! przecież to dziecko dopiero a wymalowana jak 20-kilku latka… szkoda dziewczyny. tyle
nieładna jest ale pasztetom się podoba bo nie mają jej czego zazdrościć z wyglądu. piękne dziewczyny/kobiety są tu obrażane z zazdrości. jakie to wszystko przewidywalne. tak samo jak farmą czy adele się zachwycacie bo nie czujecie zagrożenia.
[b]gość, 01-02-16, 14:29 napisał(a):[/b]nieładna jest ale pasztetom się podoba bo nie mają jej czego zazdrościć z wyglądu. piękne dziewczyny/kobiety są tu obrażane z zazdrości. jakie to wszystko przewidywalne. tak samo jak farmą czy adele się zachwycacie bo nie czujecie zagrożenia.Myślałaś nad wizyta u okulisty?
[b]gość, 31-01-16, 09:25 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 09:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 09:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 09:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 09:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 09:03 napisał(a):[/b]Angelina Jolie w młodości ładniejsza przegrała by.z młodą Jolie na pewno by przegrała.[/quote]Według mnie Angelina ma wyjątkową urodę.[/quote]Młoda Jolie wyglądała jak Kermit z Muppet Show[/quote]Zgadzam się z ostatnim komentarzem, jak wogole może się ona podobać[/quote]może się podobać i podobać. Jak moja mama zna tą aktorkę. To zna ją cały świat.[/quote]Angelina zawsze była ładna, ale musiała i tak troche popracować zeby byc piękna
[b]gość, 31-01-16, 23:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 20:22 napisał(a):[/b]Fajna jest. Tylko zawsze mnie zastanawia w takim wypadku postępowanie takich ludzi. Maja forsę, mogą posyłać dzieci do najlepszych szkół itp., itd, a tu pcha się takie dziecko do modelingu. Wyrasta kolejny pustak, który będzie zadzierał nosa i szpanował forsą, ale będzie wzorem dla wielu młodych ludzi. I w ten sposób będzie rosło kolejne pokolenie pustaków – konsumentów życia, a nie jego adeptów.Akurat ona ma fantastyczną średnią. No i trochę hipokryzją zalatuje: Ty sobie siedzisz na Kozaku zamiast czytać Kanta, a dziewczynę pchasz do książek ;)[/quote]Nie czyta Kanta, bo może już dość się oczytała ambitnych dzieł, może ma za sobą wykształcenie i doświadczenie życiowe i Kozak, to taka odskocznia od “myślenia”! A z tą dziewczyną, to akurat może ma trochę racji. Dzieci w krajach gdzie doskwiera głód, marzą, żeby nauczyć się chociażby czytać i mieć niedziurawe buty, w których bez problemu będa chodzic, a tu przykład totalnego konsupcjonizmu i braku odpowiedzialności rodziców, którzy traktują ją jak lalkę na pokaz. Moze i dziewczyna ma średnią wysoka, no to niech wykorzysta to w jakimś szczytnym celu i zrobi cos pożytecznego ze swoim życiem. Matka i ojciec, owszem kasę zarobili i osiagnęli jakiś sukces życiowy, ale czy byłabym dumna z takich rodziców? Chyba nie, bo jakoś nie przypominam sobie, zeby zasłużyli się czyms wyjątkowym. Takie życie jest mało warte, puste i przykro, ze mając tyle pieniędzy, któr zarobili dość łatwo, nie chcą, żeby ona poszła (majac jeszcze łątwiej), poszła w lepszym kierunku. Kaształtuje się młodą dziewczynę na pustą laleczkę, zajmującą się modą, ciuchami i innymi bzdetami. Chociaż nie twierdzę, ze ciuchy nie mają znacznia, owszem miło być fanie ubranym, ale to nie powinno być celem w życiu i stanowić priortet!![/quote]A skad ty to wszystko wiesz?
[b]gość, 01-02-16, 01:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 01:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 01:09 napisał(a):[/b]Jestem w jej wieku i rodzice mi się nie pozwolą malować ani trochę. Tata by się wkurzył najwięcej.WOW nie narzekaj, I tak masz “super tatę ” (lol), że za chwilę druga nad ranem a Ty zamiast spać bo jutro najprawdopodobniej szkoła a Ty siedzisz na necie i kity pociskasz :)[/quote]10/10![/quote]Ferie gdzieniegdzie juz sa
jej brat ładniejszy jest :DD
[b]gość, 01-02-16, 01:32 napisał(a):[/b]” Trzy kudłate psiaki” ? Ale Wy tam grzejecie w tej Redakcji, że ho hohahahahhaah you made my day! 🙂 and actually it’s monday so thank you!!!
dziewczyna jest przepiękna, naprawdę!
Oj ludzie… przemawia przez Was zazdrość.To bardzo ładna i zgrabna dziewczyna… 🙂
[b]gość, 01-02-16, 02:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 00:27 napisał(a):[/b]uroda szczura co kto lubiTo w takim razie boje sie pomyslec jak Ty musisz wygladac. ……..[/quote]Pogódź się z tym, że jak ty masz np niebieskie oczy to nie znaczy, że każdy takie ma, jak Ty masz np. długie włosy to również nie znaczy, że każdy takie ma. Ja ty jesteś pulpecikiem to nie znaczy, że każdy jest gruby. Jak ty jesteś pasztecikiem to nie znaczy, że każdy jest brzydki. Przykro mi.
[b]gość, 01-02-16, 01:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 01:09 napisał(a):[/b]Jestem w jej wieku i rodzice mi się nie pozwolą malować ani trochę. Tata by się wkurzył najwięcej.WOW nie narzekaj, I tak masz “super tatę ” (lol), że za chwilę druga nad ranem a Ty zamiast spać bo jutro najprawdopodobniej szkoła a Ty siedzisz na necie i kity pociskasz :)[/quote]Spoko mam pokój na 2 piętrze, a rodzice śpią na parterze. Nic nie wiedzą.
[b]gość, 01-02-16, 00:27 napisał(a):[/b]uroda szczura co kto lubiTo w takim razie boje sie pomyslec jak Ty musisz wygladac. ……..
” Trzy kudłate psiaki” ? Ale Wy tam grzejecie w tej Redakcji, że ho ho
[b]gość, 01-02-16, 01:09 napisał(a):[/b]Jestem w jej wieku i rodzice mi się nie pozwolą malować ani trochę. Tata by się wkurzył najwięcej.ale Ty nie jesteś początkującą modelką, nie mieszkasz w LA, są kraje gdzie 14 latki mają mężów i dzieci – Ty nie masz, idź spać, chociaż i tak coś mi to zalatuje marną prowo kacją
[b]gość, 01-02-16, 01:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 01:09 napisał(a):[/b]Jestem w jej wieku i rodzice mi się nie pozwolą malować ani trochę. Tata by się wkurzył najwięcej.WOW nie narzekaj, I tak masz “super tatę ” (lol), że za chwilę druga nad ranem a Ty zamiast spać bo jutro najprawdopodobniej szkoła a Ty siedzisz na necie i kity pociskasz :)[/quote]10/10!
[b]gość, 01-02-16, 01:09 napisał(a):[/b]Jestem w jej wieku i rodzice mi się nie pozwolą malować ani trochę. Tata by się wkurzył najwięcej.WOW nie narzekaj, I tak masz “super tatę ” (lol), że za chwilę druga nad ranem a Ty zamiast spać bo jutro najprawdopodobniej szkoła a Ty siedzisz na necie i kity pociskasz 🙂
Oj dziewczyny, dziewczyny. Z niektórych wypowiedzi zalatuje hipokryzją. Ta Kaia wydaje się być sympatyczna i normalna a Wy zarzucacie jej bycie pustakiem bo jest ładna? Jakby obłożyła się książkami aż pod sufit to i tak byście pisały że jest głupia i urodą wszystko załatwi. Z ciekawości weszłam na jej IG, normalna nastolatka, taka trochę jeszcze dziecinna. Nie to co Kylie Jenner czy nasza Wiktoria Grycan, które tylko wypinają się wulgarnie do lustra, żyją nową szminką i tym co by tu jeszcze sobie zoperować, żeby było większe i niekoniecznie mieściło się w obiektyw. Spójrzcie na nasze, rodzime nastolatki- czasem człowiek boi się koło takich przejść na ulicy, bluzgają, palą papierosy, wymalowane jak ulicznice, a i rozumku ze świecą u nich szukać.
[b]gość, 01-02-16, 00:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 00:48 napisał(a):[/b]Niedługo po wybiegach będą chodzić tylko modelki- córki znanych rodziców.żebyś wiedziała.[/quote]Bo tylko po znajomości
Jestem w jej wieku i rodzice mi się nie pozwolą malować ani trochę. Tata by się wkurzył najwięcej.
[b]gość, 01-02-16, 00:55 napisał(a):[/b]Niedługo jennerki będą zazdrościć. PS. Zauważyliście że dzisiaj coś mało o karadashian?Faktycznie. Jak nigdy hehe
Patrzyłam dziś zdjęcia Cindy jak była taka nastolatką stwierdzam że córka ładniejsza.
Niedługo jennerki będą zazdrościć. PS. Zauważyliście że dzisiaj coś mało o karadashian?
[b]gość, 01-02-16, 00:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 00:37 napisał(a):[/b]Pierwszy raz widzę osobę, która ma aż tak długie nogi do swojego wzrostu i taki krótki tułów. Na zdjęciach z matką ma już nogi takie jak ona z tym, że jest od matki niższa o głowę. Groteskowo to wygląda. Tak sama beznadziejnie jak krótkie nogi do swojego wzrostu. Już wiem dlaczego najważniejsze są normalne proporcje.Ale piszązże ona ma 175 cm wzrostu juz ta jej córka.[/quote]
[b]gość, 01-02-16, 00:48 napisał(a):[/b]Niedługo po wybiegach będą chodzić tylko modelki- córki znanych rodziców.żebyś wiedziała.
[b]gość, 01-02-16, 00:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 00:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 23:51 napisał(a):[/b]Do dziewczyny poniżej – jej rodzice są spokojni i pracowici, Cindy ma klasę, zero skandali, sa lubiani, szanowani , zarabiają uczciwie więc dlaczego piszesz ” czy byłabym dumna z takich rodziców? “. Mają mieć Nobla i po 10 doktoratów żebyś ich zaakceptowała? Zarabiają na tym w czym są dobrzy, on prowadzi restauracje, Cindy jako modelka też orze jak może. A córka dość dobrze się uczy, jest skromna i spokojna, będzie poznawać nowe języki, nowe kraje. Wiele modelek ma mgr ale w swoim zawodzie kokosów nie zarobią – więc skoro los zesłał jej szansę to czemu ma ją zmarnować? Może żyć z pieniędzy rodziców ale jak widać chce mieć swoje. Skąd Ty wiesz czy im pieniądze przyszły łatwo, patrzysz co teraz mają a nie bierzesz pod uwagę co musieli poświęcić i co w życiu przeszli. Akurat te dzieci są w domu trzymane krótko, matka dba o to aby im sodówa nie uderzyła do głowy. Piejecie nad D.u.p.a.s.z.i.a.n.a.m.i i Cyrus a czepiacie się normalnej dziewczyny, która póki co trochę sobie pozuje do magazynów. Kto wie jaki kierunek wybierze w życiu a już na niej wieszacie psy.A skąd wiesz że córka Cindy się dobrze uczy? chodzisz z nią do szkoły? ale przyznam że te jej dzieci wyglądają na takie normalne kolezenskie i się nie wywyższaja. Oglądałam wiele razy ich instagram nie ma tam gołym dup jak u jenner i karadashian.[/quote]Jej matka mówiła o tym w kilku wywiadach, jakiś dyplom na Instagramie także pokazywały. I Crawford podkreśla że modeling to tak na boku bo szkoła najważniejsza, Kaia miała propozycje już kilka lat temu ale Cindy nie zgodziła się. Sądzisz, że robiła by z siebie debilkę mówiąc nieprawdę przed kamerami, w poważnych programach? Przecież koleżanki Kai zaraz by puściły farbę w sieci.[/quote]faktycznie pewnie się dobrze uczy. A wywiadu nie słyszałam. Za to jej brat to mega cicho.
[b]gość, 01-02-16, 00:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 01-02-16, 00:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 23:51 napisał(a):[/b]Do dziewczyny poniżej – jej rodzice są spokojni i pracowici, Cindy ma klasę, zero skandali, sa lubiani, szanowani , zarabiają uczciwie więc dlaczego piszesz ” czy byłabym dumna z takich rodziców? “. Mają mieć Nobla i po 10 doktoratów żebyś ich zaakceptowała? Zarabiają na tym w czym są dobrzy, on prowadzi restauracje, Cindy jako modelka też orze jak może. A córka dość dobrze się uczy, jest skromna i spokojna, będzie poznawać nowe języki, nowe kraje. Wiele modelek ma mgr ale w swoim zawodzie kokosów nie zarobią – więc skoro los zesłał jej szansę to czemu ma ją zmarnować? Może żyć z pieniędzy rodziców ale jak widać chce mieć swoje. Skąd Ty wiesz czy im pieniądze przyszły łatwo, patrzysz co teraz mają a nie bierzesz pod uwagę co musieli poświęcić i co w życiu przeszli. Akurat te dzieci są w domu trzymane krótko, matka dba o to aby im sodówa nie uderzyła do głowy. Piejecie nad D.u.p.a.s.z.i.a.n.a.m.i i Cyrus a czepiacie się normalnej dziewczyny, która póki co trochę sobie pozuje do magazynów. Kto wie jaki kierunek wybierze w życiu a już na niej wieszacie psy.A skąd wiesz że córka Cindy się dobrze uczy? chodzisz z nią do szkoły? ale przyznam że te jej dzieci wyglądają na takie normalne kolezenskie i się nie wywyższaja. Oglądałam wiele razy ich instagram nie ma tam gołym dup jak u jenner i karadashian.[/quote]Jej matka mówiła o tym w kilku wywiadach, jakiś dyplom na Instagramie także pokazywały. I Crawford podkreśla że modeling to tak na boku bo szkoła najważniejsza, Kaia miała propozycje już kilka lat temu ale Cindy nie zgodziła się. Sądzisz, że robiła by z siebie debilkę mówiąc nieprawdę przed kamerami, w poważnych programach? Przecież koleżanki Kai zaraz by puściły farbę w sieci.[/quote]* robiłaby
[b]gość, 01-02-16, 00:37 napisał(a):[/b]Pierwszy raz widzę osobę, która ma aż tak długie nogi do swojego wzrostu i taki krótki tułów. Na zdjęciach z matką ma już nogi takie jak ona z tym, że jest od matki niższa o głowę. Groteskowo to wygląda. Tak sama beznadziejnie jak krótkie nogi do swojego wzrostu. Już wiem dlaczego najważniejsze są normalne proporcje.Ale piszązże ona ma 175 cm wzrostu juz ta jej córka.
[b]gość, 31-01-16, 23:51 napisał(a):[/b]Do dziewczyny poniżej – jej rodzice są spokojni i pracowici, Cindy ma klasę, zero skandali, sa lubiani, szanowani , zarabiają uczciwie więc dlaczego piszesz ” czy byłabym dumna z takich rodziców? “. Mają mieć Nobla i po 10 doktoratów żebyś ich zaakceptowała? Zarabiają na tym w czym są dobrzy, on prowadzi restauracje, Cindy jako modelka też orze jak może. A córka dość dobrze się uczy, jest skromna i spokojna, będzie poznawać nowe języki, nowe kraje. Wiele modelek ma mgr ale w swoim zawodzie kokosów nie zarobią – więc skoro los zesłał jej szansę to czemu ma ją zmarnować? Może żyć z pieniędzy rodziców ale jak widać chce mieć swoje. Skąd Ty wiesz czy im pieniądze przyszły łatwo, patrzysz co teraz mają a nie bierzesz pod uwagę co musieli poświęcić i co w życiu przeszli. Akurat te dzieci są w domu trzymane krótko, matka dba o to aby im sodówa nie uderzyła do głowy. Piejecie nad D.u.p.a.s.z.i.a.n.a.m.i i Cyrus a czepiacie się normalnej dziewczyny, która póki co trochę sobie pozuje do magazynów. Kto wie jaki kierunek wybierze w życiu a już na niej wieszacie psy.A skąd wiesz że córka Cindy się dobrze uczy? chodzisz z nią do szkoły? ale przyznam że te jej dzieci wyglądają na takie normalne kolezenskie i się nie wywyższaja. Oglądałam wiele razy ich instagram nie ma tam gołym dup jak u jenner i karadashian.
Pierwszy raz widzę osobę, która ma aż tak długie nogi do swojego wzrostu i taki krótki tułów. Na zdjęciach z matką ma już nogi takie jak ona z tym, że jest od matki niższa o głowę. Groteskowo to wygląda. Tak sama beznadziejnie jak krótkie nogi do swojego wzrostu. Już wiem dlaczego najważniejsze są normalne proporcje.
Niedługo po wybiegach będą chodzić tylko modelki- córki znanych rodziców.
Ludzie skąd Wy bierzecie te bzdury? Jej oficjalna agencja to IMG i tam w jednej z zakładek pisze jak byk: Kaia Gerber, 168cm.
[b]gość, 01-02-16, 00:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 23:51 napisał(a):[/b]Do dziewczyny poniżej – jej rodzice są spokojni i pracowici, Cindy ma klasę, zero skandali, sa lubiani, szanowani , zarabiają uczciwie więc dlaczego piszesz ” czy byłabym dumna z takich rodziców? “. Mają mieć Nobla i po 10 doktoratów żebyś ich zaakceptowała? Zarabiają na tym w czym są dobrzy, on prowadzi restauracje, Cindy jako modelka też orze jak może. A córka dość dobrze się uczy, jest skromna i spokojna, będzie poznawać nowe języki, nowe kraje. Wiele modelek ma mgr ale w swoim zawodzie kokosów nie zarobią – więc skoro los zesłał jej szansę to czemu ma ją zmarnować? Może żyć z pieniędzy rodziców ale jak widać chce mieć swoje. Skąd Ty wiesz czy im pieniądze przyszły łatwo, patrzysz co teraz mają a nie bierzesz pod uwagę co musieli poświęcić i co w życiu przeszli. Akurat te dzieci są w domu trzymane krótko, matka dba o to aby im sodówa nie uderzyła do głowy. Piejecie nad D.u.p.a.s.z.i.a.n.a.m.i i Cyrus a czepiacie się normalnej dziewczyny, która póki co trochę sobie pozuje do magazynów. Kto wie jaki kierunek wybierze w życiu a już na niej wieszacie psy.A skąd wiesz że córka Cindy się dobrze uczy? chodzisz z nią do szkoły? ale przyznam że te jej dzieci wyglądają na takie normalne kolezenskie i się nie wywyższaja. Oglądałam wiele razy ich instagram nie ma tam gołym dup jak u jenner i karadashian.[/quote]Jej matka mówiła o tym w kilku wywiadach, jakiś dyplom na Instagramie także pokazywały. I Crawford podkreśla że modeling to tak na boku bo szkoła najważniejsza, Kaia miała propozycje już kilka lat temu ale Cindy nie zgodziła się. Sądzisz, że robiła by z siebie debilkę mówiąc nieprawdę przed kamerami, w poważnych programach? Przecież koleżanki Kai zaraz by puściły farbę w sieci.
Strach pomyśleć jak wyglądają ludzie zachwycający się taki byle czym. Kompletnie przeciętna dziewczyna tak samo jak i matka. Matka tylko świetnie wygląda jak na swój wiek. Lepiej niż większość jej rówieśniczek bo jest bardzo zadbana ale ogólnie nic specjalnego. Tak samo jak szczur schifer czy jak ona tam się zwie.
[b]gość, 31-01-16, 20:21 napisał(a):[/b]taki szczurek z wysuniętą szczęką no ale to córka tej Cindy to nie wypada się nie zachwycać co nie gąski?W samo sedno.
[b]gość, 01-02-16, 00:22 napisał(a):[/b]Strach pomyśleć jak wyglądają ludzie zachwycający się taki byle czym. Kompletnie przeciętna dziewczyna tak samo jak i matka. Matka tylko świetnie wygląda jak na swój wiek. Lepiej niż większość jej rówieśniczek bo jest bardzo zadbana ale ogólnie nic specjalnego. Tak samo jak szczur schifer czy jak ona tam się zwie.Claudia schiffer podobna do bardot. Piękna kiedyś.
uroda szczura co kto lubi
[b]gość, 31-01-16, 16:31 napisał(a):[/b]Nie powinna jeszcze się modelingiem zajmować, jest na to za młoda. 14latki to calkowite dzieciaki. Ta branza jest wyjatkowo prozna i stylizuje sie tam nastolatki na dojrzale kobiety – czyli nic dobrze wplywajacego na rozwoj. Matka ma doswiadczenie,a pozwala corce juz tym sie zajmowac? Wstyd Cindy.No ale przecież Kaia nie pozuje na rozkładówkach dla panów tylko do magazynów dla młodych dziewczyn. Kogo chcesz widzieć w Brawo Girl, Rozalkę Kiepską?
Do dziewczyny poniżej – jej rodzice są spokojni i pracowici, Cindy ma klasę, zero skandali, sa lubiani, szanowani , zarabiają uczciwie więc dlaczego piszesz ” czy byłabym dumna z takich rodziców? “. Mają mieć Nobla i po 10 doktoratów żebyś ich zaakceptowała? Zarabiają na tym w czym są dobrzy, on prowadzi restauracje, Cindy jako modelka też orze jak może. A córka dość dobrze się uczy, jest skromna i spokojna, będzie poznawać nowe języki, nowe kraje. Wiele modelek ma mgr ale w swoim zawodzie kokosów nie zarobią – więc skoro los zesłał jej szansę to czemu ma ją zmarnować? Może żyć z pieniędzy rodziców ale jak widać chce mieć swoje. Skąd Ty wiesz czy im pieniądze przyszły łatwo, patrzysz co teraz mają a nie bierzesz pod uwagę co musieli poświęcić i co w życiu przeszli. Akurat te dzieci są w domu trzymane krótko, matka dba o to aby im sodówa nie uderzyła do głowy. Piejecie nad D.u.p.a.s.z.i.a.n.a.m.i i Cyrus a czepiacie się normalnej dziewczyny, która póki co trochę sobie pozuje do magazynów. Kto wie jaki kierunek wybierze w życiu a już na niej wieszacie psy.
dziewczyna jest przepiękna, figurę dopiero będzie miała ale już widać że długonoga i wysoka
[b]gość, 31-01-16, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 31-01-16, 20:22 napisał(a):[/b]Fajna jest. Tylko zawsze mnie zastanawia w takim wypadku postępowanie takich ludzi. Maja forsę, mogą posyłać dzieci do najlepszych szkół itp., itd, a tu pcha się takie dziecko do modelingu. Wyrasta kolejny pustak, który będzie zadzierał nosa i szpanował forsą, ale będzie wzorem dla wielu młodych ludzi. I w ten sposób będzie rosło kolejne pokolenie pustaków – konsumentów życia, a nie jego adeptów.Akurat ona ma fantastyczną średnią. No i trochę hipokryzją zalatuje: Ty sobie siedzisz na Kozaku zamiast czytać Kanta, a dziewczynę pchasz do książek ;)[/quote]Nie czyta Kanta, bo może już dość się oczytała ambitnych dzieł, może ma za sobą wykształcenie i doświadczenie życiowe i Kozak, to taka odskocznia od “myślenia”! A z tą dziewczyną, to akurat może ma trochę racji. Dzieci w krajach gdzie doskwiera głód, marzą, żeby nauczyć się chociażby czytać i mieć niedziurawe buty, w których bez problemu będa chodzic, a tu przykład totalnego konsupcjonizmu i braku odpowiedzialności rodziców, którzy traktują ją jak lalkę na pokaz. Moze i dziewczyna ma średnią wysoka, no to niech wykorzysta to w jakimś szczytnym celu i zrobi cos pożytecznego ze swoim życiem. Matka i ojciec, owszem kasę zarobili i osiagnęli jakiś sukces życiowy, ale czy byłabym dumna z takich rodziców? Chyba nie, bo jakoś nie przypominam sobie, zeby zasłużyli się czyms wyjątkowym. Takie życie jest mało warte, puste i przykro, ze mając tyle pieniędzy, któr zarobili dość łatwo, nie chcą, żeby ona poszła (majac jeszcze łątwiej), poszła w lepszym kierunku. Kaształtuje się młodą dziewczynę na pustą laleczkę, zajmującą się modą, ciuchami i innymi bzdetami. Chociaż nie twierdzę, ze ciuchy nie mają znacznia, owszem miło być fanie ubranym, ale to nie powinno być celem w życiu i stanowić priortet!!
Dlaczego osoby komentujące muszą się się zawsze zwyzywać? 🙁