Taylor Swift (34 l.) śledzona jest na każdym kroku. Nic dziwnego, to największa gwiazda naszego globy. Teraz ukochana Travisa Kelcy’ego pojawiła się w Sydney na kolacji z Sabriną Carpenter (24 l.), która otwiera jej australijskie koncerty.

DLATEGO Taylor Swift była największą gwiazdą Super Bowl 2024

Wokalistki pojawiły się w modnej knajpie Pellegrino 2000 w dzielnicy Surry Hills, a wszystko oczy zwrócone były na włosy Taylor Swift. Loki to naturalna wersja jej zawsze wyprostowanych włosów.

Gwiazda popu, która postawiła na swój naturalny look, nawet stonowała swój makijaż, rezygnując z charakterystycznej czerwonej szminki w wersji matowej.

Taylor Swift i jej naturalne loki

Naturalny kolor włosów Taylor Swift to jasnobrązowy lub określany czasem jako ciemny blond. Gwiazda od lat rozjaśnia włosy farbując je lub po prostu dodając im jasnych refleksów.

Selenie Gomez nie podoba się związek Taylor Swift z Travisem Kelcym

W trakcie swojej kariery Taylor Swift prezentowała wszechstronną gamę fryzur, od kultowych naturalnych loków po eleganckie proste fryzury, warkocze, gładkie upięcia i nie tylko. Jednak jej najbardziej klasyczną fryzurą są wyprostowane półdługie włosy z grzywką. A jak się wam podoba w wersji au naturel?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: