Te gwiazdy borykają się z trądzikiem (FOTO)



Alicia Keys



Britney Spears



Cameron Diaz



Katy Perry



Khloe Kardashian



Lea Michele



Lorde



Luxuria Astaroth



Megan Fox



Miley Cyrus



Rihanna



Alicia Keys



Britney Spears



Cameron Diaz



Katy Perry



Khloe Kardashian



Lea Michele



Lorde



Luxuria Astaroth



Megan Fox



Miley Cyrus



Rihanna
U połowy nic nie widać…
pryszcze maja od koksu wiadomo to nie tradzik…
[b]gość, 05-10-14, 22:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fuj NO …ONA kiedys, pozbedzie sie pryszczy ,ty natomiast pozostaniesz glupia
Katy Perry? Luxuria? GDZIE TEN TRADZIK, DROGI KOZACZKU, bo chyba sie nie rozumiemy. Czas poznac definicje wypryskow i pryszczy 😊
[b]gość, 05-10-14, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fuj hahah to ciesz się póki możesz bo np trądzik różowaty można dostać nawet po 40 roku życia. W każdej chwili to dziadostwo może cię dopaść.[/quote]Tradzik różowaty to nie jest trądzik w potocznym tego słowa znaczeniu. Nie ma się krost itp. T różowaty mają najczęścijje osoby z cerą suchą lub mieszaną i problemami z naczynkami, które nigdy nie były leczone. Może mieć ktoś, kto stosował bardzo agresywne środki przeciwko trądzikowi młodzieńczemu, i nabawił się popękanych naczynek i nie stosował filtrów latem, a zimą ochronnym kremów.
Curaten i po tradziku mlodzienczym. A na tradzik rozowaty nie ma nic niestety
[b]gość, 05-10-14, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fuj ile ty masz lat gimbusiaro?? Wstyd takie rzeczy pisać o innych.
[b]gość, 05-10-14, 19:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fujile ty masz lat gimbusiaro?? Wstyd takie rzeczy pisać o innych.[/quote]żal mi autorki pierwszego komentarza. Byc taka debilka….
moj trądzik zaczal sie w wieku 14 lat, najgorzej bylo na czole. stosowalam wiele preparatow ale nic nie dawaly, przeszlo mi troche kiedy zaczelam uzywac fluidu. bylo ich zdecydowanie mniej, teraz uzywam tez takiego niemieckiego preparatu, nie pamietam dokladnie jak sie nazywa, wiem ze jest z alkoholem. mam 15 lat, po trądziku ani sladu, moze czasem pojawia sie jakas krostka ale malo kiedy 🙂
[b]gość, 05-10-14, 16:36 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 16:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 15:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 15:05 napisał(a):[/b]Polecam IZOTEK!!! Chociaż skutki uboczne są bardzo ciężkie to warto się pomęczyć, a potem mieć spokój:)Ja jestem po kuracji Izotekiem.Miesiąc temu zakończyłam,a trądzik wrócił ze zdwojoną siłą.Dzisiaj cały dzień płaczę,bo twarz okropna,a jutro trzeba iść na uczelnię.[/quote]Mnie też wrócił po izoteku. Dopiero po 30-stce zniknął. Miałam trądzik 19 lat, dłużej żyłam z nim niż bez niego,a teraz walczę z dziurzyskami na twarzy, w piątek jadę na laser aż 400 km,bo wybrałam najdroższy i najskuteczniejszy. Dziewczyno tylko nie wyciskaj pryszczy, bo będziesz miała twarz jak ja, jak Seal -całą w bliznach.A trądzik w końcu minie,przełomy są w wieku 18 lat (pewnie masz więcej). Potem następna największa szansa to 24 lata (mi nie minął), potem 30-stka ( mi minął). Tylko 1% osób z trądzikiem młodzieńczym przewlekłym ma go dłużej niż do 30-go roku życia. W końcu się go pozbędziesz, bylebyś dziur nie narobiła, jak ja.[/quote]i bez wyciskania po trądziku zostaja dziury[/quote]Wiem, pare mam i bez wyciskania,chociaż lekarz mi nie uwierzył i twierdził,że wyciskam,a ja przestałam wyciskać, gdy zobaczyłam czym to grozi. Ale te które samoistnie się zrobiły są malutkie,a te dziury, które zostały po “duszeniu” pryszczy są ogromne i głębsze i o ile pozbycie się mniejszych jest możliwe,to tych głębokich nigdy się nie pozbędę, ewentualnie tylko się spłycą.
[b]gość, 05-10-14, 19:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fujile ty masz lat gimbusiaro?? Wstyd takie rzeczy pisać o innych.[/quote]żal mi autorki pierwszego komentarza. Byc taka debilka….
[b]gość, 05-10-14, 19:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fujile ty masz lat gimbusiaro?? Wstyd takie rzeczy pisać o innych.[/quote]Też jestem oburzona tonem wypowiedzi pierwszej osoby.Nie ładnie tak się naśmiewać z czyjegoś nieszczęścia żmijko,bo ciebie też może spotkać jakieś nieszczęście.Przykładowo tą twoją piękną buźkę jakiś świr obleje kwasem i wtedy twoja kuzynka będzie w lepszej sytuacji.Życie jest przewrotne,a ty albo jesteś nastolatką,albo po prostu bardzo głupia i niedojrzała.
Dziewczyny,na tradzik polecam odstawienie mleka-i wszelkich jego pochodnych:jogurtów,serków,deserków itp. Leczylam sie dlugo i wszystkim,żaden z lekarzy nigdy nawet nie zasugerował zmian w diecie,stosowałam antybiotyki,vichy i inne biodermyA problem dotyczył także dekoltu i pleców.wystarczylo odstawić mleko.
[b]gość, 05-10-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 15:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fujNo to ładnie, że chociaż podajesz jej rękę…Wiesz nie chcę cię martwić, ale trądzik może nastąpić w każdym wieku. Mnie dopadło po 20 r. życia, a przed gładziutka skóra, jako nastolatka nie wiedziałam co to znaczy mieć trądzik. Pomyśl jednak jak ona musi się czuć, trochę emaptii dla drugiego człowieka.[/quote]Nie masz się czym chwalić, bo ładna cera to w żadnym stopniu twoja zasługa. Jak koleżanka napisała może jeszcze wszystko przed tobą. W ciązy też wszystko sie zmienia. Chormony warjują i może Cię w końcu spotka ta przyjemność problemów ze skórą.Osoby z problemami ze skórą należy wspierać a nie sie od ich izolować. Mi z powodu mojego trądziku zdarzały sie nieprzyjemności. Zaczepianie na ulicy, głupie pytania, nawet wyzwiska. Pomyślcei o tym jak następnym razem spotkacie osobe z jakimi kolwiek widocznymi problemami.[/quote]Ty mówisz,że osoby na ulicy tak cię traktowali.Ale czego można się spodziewać po przypadkowych osobach z ulicy skoro moja nauczycielka biologii z gimnazjum kiedyś na lekcji powiedziała,że trądzik bierze się z nieprawidłowej higieny.Ja się męczę z tym dziadostwem od 13 r.ż.,mam za sobą kremy,maści,płyny,antybiotyki,teraz zakończona kuracja Izotekiem i niestety silny nawrót pryszczy.Mam 21 lat i nie wierzę,że kiedykolwiek uda mi się wygrać tę walkę.A już byłam pełna nadziei,bo podczas kuracji Izotekiem miałam cerę idealną bez żadnej krostki,byłam szczęśliwa,a wszyscy ,którzy mnie znali sprzed rozpoczęcia kuracji widzieli ogromną poprawę.Życie jest okrutne.
[b]gość, 05-10-14, 15:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fujNo to ładnie, że chociaż podajesz jej rękę…Wiesz nie chcę cię martwić, ale trądzik może nastąpić w każdym wieku. Mnie dopadło po 20 r. życia, a przed gładziutka skóra, jako nastolatka nie wiedziałam co to znaczy mieć trądzik. Pomyśl jednak jak ona musi się czuć, trochę emaptii dla drugiego człowieka.[/quote]Nie masz się czym chwalić, bo ładna cera to w żadnym stopniu twoja zasługa. Jak koleżanka napisała może jeszcze wszystko przed tobą. W ciązy też wszystko sie zmienia. Chormony warjują i może Cię w końcu spotka ta przyjemność problemów ze skórą.Osoby z problemami ze skórą należy wspierać a nie sie od ich izolować. Mi z powodu mojego trądziku zdarzały sie nieprzyjemności. Zaczepianie na ulicy, głupie pytania, nawet wyzwiska. Pomyślcei o tym jak następnym razem spotkacie osobe z jakimi kolwiek widocznymi problemami.
Lorde i tak jest brzydka. Nawet w makijażu.
[b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fuj hahah to ciesz się póki możesz bo np trądzik różowaty można dostać nawet po 40 roku życia. W każdej chwili to dziadostwo może cię dopaść.
[b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fujNo to ładnie, że chociaż podajesz jej rękę…Wiesz nie chcę cię martwić, ale trądzik może nastąpić w każdym wieku. Mnie dopadło po 20 r. życia, a przed gładziutka skóra, jako nastolatka nie wiedziałam co to znaczy mieć trądzik. Pomyśl jednak jak ona musi się czuć, trochę emaptii dla drugiego człowieka.
[b]gość, 05-10-14, 15:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fujSory,ale po tym co napisałaś nawet ręki bym ci nie podała,ty chamska znieczulico.Życzę ci żeby ciebie wysypało dosłownie wszędzie,wredna żmijko.[/quote]Trądzik nie wybiera jak kiedyś przeczytałam to jest problem genetyczny. Jak sie urodzisz z kiepską cerą to masz przechlapane.Co do wyduszania sie i dziur w skórze to zależy od cery. Ja mam dużo szcześcia, bo mimo że sie dusiłam(chodzenie z białym pryszczem też jest okropne w kazdej chwili może przecież się rozwalić) nie mam żadnych dziur, raczej małe nierówności, a przez parę lat miałam pryszcz na pryszczu. Teraz zbliżam sie do trzydziestki w widzę poprawę. Jednak trudno mi jest sobie wyobrazić że kiedyś nie będę miała pryszczy. Mam je wiecej niż połowę życia i przetestowałam wiele środków które dawały mała poprawę na chwile a potem nawroty. Oczywiście każdy organizm jest inny trzeba szukać i próbować każdemu co innego może pomóc.
Ja bez makijażu mam lepszą cerę od nich, ale jak się pomaluję to prawie nie ma różnicy. Dalej tak średnio wyglądam. A one jakby jakąś metamorfozę przeszły. Dlaczego ja się pytam?:(
[b]gość, 05-10-14, 16:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 15:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 15:05 napisał(a):[/b]Polecam IZOTEK!!! Chociaż skutki uboczne są bardzo ciężkie to warto się pomęczyć, a potem mieć spokój:)Ja jestem po kuracji Izotekiem.Miesiąc temu zakończyłam,a trądzik wrócił ze zdwojoną siłą.Dzisiaj cały dzień płaczę,bo twarz okropna,a jutro trzeba iść na uczelnię.[/quote]Mnie też wrócił po izoteku. Dopiero po 30-stce zniknął. Miałam trądzik 19 lat, dłużej żyłam z nim niż bez niego,a teraz walczę z dziurzyskami na twarzy, w piątek jadę na laser aż 400 km,bo wybrałam najdroższy i najskuteczniejszy. Dziewczyno tylko nie wyciskaj pryszczy, bo będziesz miała twarz jak ja, jak Seal -całą w bliznach.A trądzik w końcu minie,przełomy są w wieku 18 lat (pewnie masz więcej). Potem następna największa szansa to 24 lata (mi nie minął), potem 30-stka ( mi minął). Tylko 1% osób z trądzikiem młodzieńczym przewlekłym ma go dłużej niż do 30-go roku życia. W końcu się go pozbędziesz, bylebyś dziur nie narobiła, jak ja.[/quote]i bez wyciskania po trądziku zostaja dziury
[b]gość, 05-10-14, 14:34 napisał(a):[/b]a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fujSory,ale po tym co napisałaś nawet ręki bym ci nie podała,ty chamska znieczulico.Życzę ci żeby ciebie wysypało dosłownie wszędzie,wredna żmijko.
[b]gość, 05-10-14, 15:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 15:05 napisał(a):[/b]Polecam IZOTEK!!! Chociaż skutki uboczne są bardzo ciężkie to warto się pomęczyć, a potem mieć spokój:)Ja jestem po kuracji Izotekiem.Miesiąc temu zakończyłam,a trądzik wrócił ze zdwojoną siłą.Dzisiaj cały dzień płaczę,bo twarz okropna,a jutro trzeba iść na uczelnię.[/quote]Mnie też wrócił po izoteku. Dopiero po 30-stce zniknął. Miałam trądzik 19 lat, dłużej żyłam z nim niż bez niego,a teraz walczę z dziurzyskami na twarzy, w piątek jadę na laser aż 400 km,bo wybrałam najdroższy i najskuteczniejszy. Dziewczyno tylko nie wyciskaj pryszczy, bo będziesz miała twarz jak ja, jak Seal -całą w bliznach.A trądzik w końcu minie,przełomy są w wieku 18 lat (pewnie masz więcej). Potem następna największa szansa to 24 lata (mi nie minął), potem 30-stka ( mi minął). Tylko 1% osób z trądzikiem młodzieńczym przewlekłym ma go dłużej niż do 30-go roku życia. W końcu się go pozbędziesz, bylebyś dziur nie narobiła, jak ja.
Moja cera z trądzikiem wyglądała jak pobojowisko-podskórne gule z wykluwającym się czymś na wierzch; izotek, tetralysal, maści, żele, okłady itp. Trądzik wracał. W końcu poddałam się. Odstawiłam też tab anty., które niby miały zdziałać cuda na buzi, ale ja jakoś ich nie dostrzegałam…I jedna decyzja: koniec z przetworzoną żywnością, mlekiem-a zamiast-dużo owoców, warzyw, wszelkie kasze, ryby, ruch i pozytywne myślenie. Było mi już wszystko jedno, poczytałam i zaryzykowałam. Trudno było obejść się bez słodyczy-moja miłość czekolada i czipsy. Efekt po ok. 3 miesiącach- brak bolących gul, wielkich porów i nadmiernie przetłuszczającej się cery. Nie biorę żadnych leków, ale żelazna dyscyplina w diecie i trochę ruchu. Dużo nawilżenia(moja buzia lubi np. aloes), a do oczyszczenia tylko glinka anapska lub kambryjska.
a ja mam ładną cerę i nigdy nie miałam nawet jednego pryszcza, za to moja siostra cioteczna ma taką pryszczatą twarz, że się rzygać chce, przy powitaniu jedynie podaje jej ręke bo brzydziłabym się dotknąć policzkiem jej twarzy, fuj
jeden czy dwa pryszcze to jeszcze nie tradzik.
[b]gość, 05-10-14, 13:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 12:18 napisał(a):[/b]trądzik na twarzy taki jak na zdjęciach to moim zdaniem nie jakaś tragedia,bo nosisz makijaż i go nie widać,a makijaż na twarzy to normalka,gorszy jest na plecach i dekolcie,rękach bo ani pokazać a makijaż nakładać tam trochę dziwnie i ubrania się brudza,wiem co mówię,kupisz sukienke z trochę wyciętymi plecami i miesiąc ogarniania i walki ze skóra a i tak kończy się na grubej warstwie dermacolu na plecach…nie zgodze się z Tobą, jeśli masz taki trądzik na twarzy jak ja mialam który zamienia się w dziury na buzi i fluidem nie zrobisz nic to wybieram tradzik na calym ciele. Jestem wlasnie po kuracji izotekiem i tradzik w koncu zniknal ale blizny w dalszym ciagu są a to jest dla mnie najgorsze, mam nadzieje ze nie wroci i dziury bede jakos usuwac….ja zawsze mowilam ze “moge” miec tradzik ale bez blizn bo to jest dla mnie najgorsze[/quote]dlatego wlasnie zaznaczylam,ze chodzilo mi o tradzik taki jak na zdjeciach,nie jakis straszny,sama mam podobny,ciesze sie i jestem wdzieczna,ze tylko taki,ale to jednak uprzykrza zycie,blizny rzeczywiscie sa duzym problemem,wspolczuje,trzymaj sie i smaruj blizny!
[b]gość, 05-10-14, 15:05 napisał(a):[/b]Polecam IZOTEK!!! Chociaż skutki uboczne są bardzo ciężkie to warto się pomęczyć, a potem mieć spokój:)Ja jestem po kuracji Izotekiem.Miesiąc temu zakończyłam,a trądzik wrócił ze zdwojoną siłą.Dzisiaj cały dzień płaczę,bo twarz okropna,a jutro trzeba iść na uczelnię.
trądzik na twarzy taki jak na zdjęciach to moim zdaniem nie jakaś tragedia,bo nosisz makijaż i go nie widać,a makijaż na twarzy to normalka,gorszy jest na plecach i dekolcie,rękach bo ani pokazać a makijaż nakładać tam trochę dziwnie i ubrania się brudza,wiem co mówię,kupisz sukienke z trochę wyciętymi plecami i miesiąc ogarniania i walki ze skóra a i tak kończy się na grubej warstwie dermacolu na plecach…
[b]gość, 05-10-14, 12:13 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 10:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 07:26 napisał(a):[/b]Elka spod 18-stki i ten jej ciotowski przydupas rznie Urząd Skarbowy na grubą kasę! Patologia nienapasiona! Fuj!A Urząd Skarbowy rżnie Polaków na kasę.To jest walka,albo my,albo oni.A ty jesteś zwykła menda i konfident i życzę ci,żeby ktoś ci tak do dupy nakopał,żebyś nie wiedział jak się nazywasz,gnido.Tfu![/quote]No tak, jak ktoś doniesie na zwykłego złodzieja to “konfident”. Taki kraj mamy …[/quote]Najwięksi złodzieje są na Wiejskiej,a donosicielstwem się brzydzę.Niech każdy pilnuje siebie,zamiast wpieprzać się w czyjeś sprawy.Ale taki naród,jak to było?Aha,”Uprzejmie donoszę”.Fuj,trzeba być zwykłą świnią i tyle.
Ja mialam duzy problem nic nie dzialalo az w koncu pomogl Accutane
Kłopoty “Milej” z cerą wynikają z ciągłego ćpania 😛
[b]gość, 05-10-14, 12:18 napisał(a):[/b]trądzik na twarzy taki jak na zdjęciach to moim zdaniem nie jakaś tragedia,bo nosisz makijaż i go nie widać,a makijaż na twarzy to normalka,gorszy jest na plecach i dekolcie,rękach bo ani pokazać a makijaż nakładać tam trochę dziwnie i ubrania się brudza,wiem co mówię,kupisz sukienke z trochę wyciętymi plecami i miesiąc ogarniania i walki ze skóra a i tak kończy się na grubej warstwie dermacolu na plecach…Miałam to samo. Odstawiłam tabletki anty i nagle pryszcze na plecach, ramionach i dekolcie, gdzie nigdy jako nastolatka nie mialam tam wągra, a po 25 r. życia nagle cuda wianki na plecach. Polazłam do dermatologa po krem, dała mi recepte na Epiduo. Masakra, 50 zł za małą tubkę, która starczała na 2 tygodnie, a nic nie pomogła! Dosłownie wybłagałam recepte na Atrederm i cud! Nacierpiałam się trochę, skóra bardzo mocno podrażniona (czerwone, bolące czasami placki) ale wreszcie wszystko znikło w 1 mc!! Teraz czekam aż plamki zejdę, a płynu używam sporadycznie. Także polecam każdej która ma problemy z trądzikiem na plecach. Niestety jest na receptę, ale jak traficie na mądrego derm to od razu dostaniecie receptę.
Polecam IZOTEK!!! Chociaż skutki uboczne są bardzo ciężkie to warto się pomęczyć, a potem mieć spokój:)
Od lat zmagam się z trądzikiem, jestem już po 20 i nadal moja cera to koszamr, ale już jest coraz lepiej, choć wiem że trądzik ma to do siebie że wraca po jakimś czasie. Dla zmagających sie z tym polecam krem avene triacneal oraz z tej seri również płyn do mycia twarzy. Nic nie poprawiło mi lepiej skóry niż ten specyfik.
trądzik na twarzy taki jak na zdjęciach to moim zdaniem nie jakaś tragedia,bo nosisz makijaż i go nie widać,a makijaż na twarzy to normalka,gorszy jest na plecach i dekolcie,rękach bo ani pokazać a makijaż nakładać tam trochę dziwnie i ubrania się brudza,wiem co mówię,kupisz sukienke z trochę wyciętymi plecami i miesiąc ogarniania i walki ze skóra a i tak kończy się na grubej warstwie dermacolu na plecach…
[b]gość, 05-10-14, 12:18 napisał(a):[/b]trądzik na twarzy taki jak na zdjęciach to moim zdaniem nie jakaś tragedia,bo nosisz makijaż i go nie widać,a makijaż na twarzy to normalka,gorszy jest na plecach i dekolcie,rękach bo ani pokazać a makijaż nakładać tam trochę dziwnie i ubrania się brudza,wiem co mówię,kupisz sukienke z trochę wyciętymi plecami i miesiąc ogarniania i walki ze skóra a i tak kończy się na grubej warstwie dermacolu na plecach…nie zgodze się z Tobą, jeśli masz taki trądzik na twarzy jak ja mialam który zamienia się w dziury na buzi i fluidem nie zrobisz nic to wybieram tradzik na calym ciele. Jestem wlasnie po kuracji izotekiem i tradzik w koncu zniknal ale blizny w dalszym ciagu są a to jest dla mnie najgorsze, mam nadzieje ze nie wroci i dziury bede jakos usuwac….ja zawsze mowilam ze “moge” miec tradzik ale bez blizn bo to jest dla mnie najgorsze
No ja się z tym gównem już męczę z 8 lat, także znam ten ból, lekarze, maści, tabletki, diety, bla, bla bla, dalej nic nie pomaga. Ale najlepiej obecnie działa benzacne
[b]gość, 05-10-14, 10:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 07:26 napisał(a):[/b]Elka spod 18-stki i ten jej ciotowski przydupas rznie Urząd Skarbowy na grubą kasę! Patologia nienapasiona! Fuj!A Urząd Skarbowy rżnie Polaków na kasę.To jest walka,albo my,albo oni.A ty jesteś zwykła menda i konfident i życzę ci,żeby ktoś ci tak do dupy nakopał,żebyś nie wiedział jak się nazywasz,gnido.Tfu![/quote]No tak, jak ktoś doniesie na zwykłego złodzieja to “konfident”. Taki kraj mamy …
[b]gość, 05-10-14, 07:26 napisał(a):[/b]Elka spod 18-stki i ten jej ciotowski przydupas rznie Urząd Skarbowy na grubą kasę! Patologia nienapasiona! Fuj!A Urząd Skarbowy rżnie Polaków na kasę.To jest walka,albo my,albo oni.A ty jesteś zwykła menda i konfident i życzę ci,żeby ktoś ci tak do dupy nakopał,żebyś nie wiedział jak się nazywasz,gnido.Tfu!
[b]gość, 05-10-14, 09:58 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 05-10-14, 09:49 napisał(a):[/b]Ja mam 16 lat i Bigu dzięki nie mam praktycznie żadnych wypryskówJa w wieku 16lat tez miala super cere:) nie ciesz sie bo wszystko sie moze odwrocić:) hormony nie wybierają sobie oonkretnego wieku u wszystkich, roznie dobrze mozesz miec w wieku 20l jak i 30:)[/quote]Dokładnie, ja do 20-stki też miałam gładziutką i czystą cerę, a teraz niestety walczę o to, żeby nie robiło się pobojowisko. Na szczęście buzię mam ładną i raczej na to ludzie zwracają uwagę choć przyznam, że czasem wietrzę teorię, że wszyscy się wpatrują, gdy coś mi wyskoczy.
Ja mam tradzik wszedzie nawet na cipie ale moje włosy łonowe je całe zakrywaja. Chcialabym zgolic ten busz ale sie boje ze ten tradzik sobie jakos uszkodze pomiżcie mi
Wszystkie one to torby nie dziwie sie, ze kazda no z malymi wyjatkami jest po przejsciach. Wez sie obudz przy takiej od razu dreszcze:/
[b]gość, 05-10-14, 09:49 napisał(a):[/b]Ja mam 16 lat i Bigu dzięki nie mam praktycznie żadnych wypryskówJa w wieku 16lat tez miala super cere:) nie ciesz sie bo wszystko sie moze odwrocić:) hormony nie wybierają sobie oonkretnego wieku u wszystkich, roznie dobrze mozesz miec w wieku 20l jak i 30:)
Ja mam 16 lat i Bigu dzięki nie mam praktycznie żadnych wyprysków
[b]gość, 05-10-14, 08:06 napisał(a):[/b]Khole idealne zestawienie zdjec z cyklu: zdjecie profilowe vs. zdjecie na ktorym zostales oznaczony xDcha cha! dobre:D święta racja:)
[b]gość, 05-10-14, 09:42 napisał(a):[/b]Wszystkie one to torby nie dziwie sie, ze kazda no z malymi wyjatkami jest po przejsciach. Wez sie obudz przy takiej od razu dreszcze:/Przeciez to nie ich wina, nawet nie wiesz jakie jest to straszne uczucie budząc sie z trądzikiem na 3/4 twarzy. Szczerze Ci zycze tradziku, wtedy dopiero zrozumiesz jakie to straszne i sam/sama bedziesz miec dreszcze na swoj widok.
Nie wiem kto wysuwa te wnioski, że sławy są IDEALNE. Przecież to kobiety takie jak my, z krwi i kości.
Khloe akurat ma jedna krostę na tle idealnej cery…tak samo luxuria
Khole idealne zestawienie zdjec z cyklu: zdjecie profilowe vs. zdjecie na ktorym zostales oznaczony xD