Teledysk JLo i Iggy Azalei wywołał burzę! (VIDEO)
Paradoks – gwiazdy bulwersują się wyciekiem ich roznegliżowanych fotek z chmury, ale za to w klipach pokazują nam wszystko. Wszystko w lubieżnych fotach.
Właśnie taki jest nowy teledysk Jennifer Lopez (44 l.) i Iggy Azalei (24 l.) – wycięty z filmu porno albo mocnego erotyka.
Dziewczyny ocierają się o siebie pupami, wypinają się do kamery, czy dają sobie klapsy. Ogółem mówiąc, serwują swojej nastoletniej widowni wszystko to, co powinny zachować dla siebie i swoich partnerów.
Niedawno producenci nie dopuścili do premiery teledysku Lady Gagi, w którym udawała, że kopuluje na scenie.
Patrząc na klip JLO i Iggy dziwimy się, że on został dopuszczony do emisji…






45 lat doopa duzza a mozdzek coraz mniejszy
Zmalpowala sexercize kylie minogue.kylie lepsza
zawsze była to pusta i głupia osoba – robi wokol siebie ciagle szum ale powinna sobie dac spokoj ze spiewaniem definitywnie, chociaz aktorka tez z niej marna, moze do krecenia pornosow by sie nadawala – jako dojrzała mamuska hehehe
ten wielki kaczy kuper ma byc taki piekny????????????????????ZENADA!!!!a muzycznie DNO!!!!ta baba jest chora psychicznie
włączając muzyczną stację można się napatrzeć na takie porno! dziwię się ,że to emitują smarkacze oglądają a potem wszyscy się dziwią że mamy porąbaną młodzieć
trzepanie dupami cały klip
Coś trzeba pokazać jak się nie ma głosu!
jest mega seksowna
Jen mimo pokazywania dupy jest zajebista super pociągająca. Iggy się ośmieszyła przy 45 latce wygląda strasznie. Nie wiem czy może to tylko moje zdanie ale ona jest odpychająca. Twarz A. Swarcenegera, wielkie biodra i odnoszę wrażenie, że ona non stop ubiera ciuchy, które uwydatniają to, że nie ma biustu. Chyba robi to umyślnie co przy tych biodrach wygląda komicznie. Oczywiście teledysk jak i piosenka na miarę epoki kamienia łupanego, ludzie piosenki o dupie no co to za czasy!
matka dwójki dzieci a zachowuje się jak dziwka!
Azalea jes taaaaka brzydka z twarzy…. jeny… no tylko ja tak uważam???? na pewno nie…. wielka tważ maltkie oczka… usta takie za duże… no nie widziałam nigdy takiej …no jakiego tu słowa użyć żeby nie powiedzieć brzydkiej… nieproporcjonalnej… bez wyrazu, odrzucającej….. jakiejś takiej fe… jak tyłek… o cała jest taka nieproporcjonalna… tyłek sie ciągnie jakby odwłokiem po podłodze szurała
To powinien -a może jest?- być HYMN KIM KARDASHIAN “big big booty”. I jeszcze jedno- Lopez chyba tysiąc milionów i więcej “wyśpiewała” już tekst on the dancefloor… jakie to nuuuuuuuuudne! 😀
Ona chyba traci kontakt z rzeczywistością i nie przyjmuje do wiadomości tego ze sie starzeje… Myślałem ze Anaconda to był szczyt dopóki nie pojawił sie nowy teledysk lopez. Tyle ze Minaj to Minaj a Lopez była na okładce vogue i twierdzi ze dostanie oscara. No i jakby nie było grała z najlepszymi.
zajebiste tylko pozazdrościć
Jennifer ma 45 lat. Zamiast zachowywać się z klasą to dupsko pokazuje z Iggy która ma 24 lat. A kiedys miała dobre piosenki. Chyba jej palma odbiła.
[b]gość, 20-09-14, 22:50 napisał(a):[/b]To powinien -a może jest?- być HYMN KIM KARDASHIAN “big big booty”. I jeszcze jedno- Lopez chyba tysiąc milionów i więcej “wyśpiewała” już tekst on the dancefloor… jakie to nuuuuuuuuudne! 😀 tysiąc milionów i więcej RAZy *
zazdrościły nicky minage teledysku i piosenki o dupie (Anaconda)to nagrały swoja równie beznadziejną….nie ma jak śpiewać o duuuupie zero inwencji twórczej!!!MASAKRA
jezuuuuuuuuuuuu KICZ jakich mało- tej pani sei cos pop liło juz..nie da sie tego słuchac ani tez ogladac- ta kobita ma 45 lat i tego nie zmieni, wchodzi w okres przekwitania i chyba palma jej odwala
Spójrzcie na teledysk Nicki Minaj -AnacondaI mówicie, że tu jest późno………
[b]gość, 20-09-14, 01:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-09-14, 22:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-09-14, 20:14 napisał(a):[/b]Skoro w każdym teledysku są damskie dupy to jako kobieta pytał się czemu nie ma męskich? Czy takie klipy powstają tylko dla podniety facetow? Czemu nie kręcą dla mojej podniety??Podbijam,dlaczego?[/quote]no jak nie ma jak jest, i to JLo nagrala ale tytulu nie znam, ponad pol roku ma piosenka[/quote]“I luh ya papi” 🙂
[b]gość, 19-09-14, 22:40 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-09-14, 20:14 napisał(a):[/b]Skoro w każdym teledysku są damskie dupy to jako kobieta pytał się czemu nie ma męskich? Czy takie klipy powstają tylko dla podniety facetow? Czemu nie kręcą dla mojej podniety??Podbijam,dlaczego?[/quote]no jak nie ma jak jest, i to JLo nagrala ale tytulu nie znam, ponad pol roku ma piosenka
Beyonce, Nicki, Jennifer – wszystkie sie zeszmacily w tym roku, dzisiejsze klipy to soft porno! Za 5 lat bd sie w nich normalnie ruch…ac! A wszystko przez wyzwolona Rihanne! Patrzec sie na to nie da, dziwic sie potem, ze galerianek jak grzybow po deszczu skoro maja takie idolki…
Szkoda Iggy że się sprzedała
Sodoma i Gomora już wchodzi w obroty!! Niedługo stanie się coś ważnego!!
Żyjemy w okropnych czasach skoro to juz kolejna piosenka o dupsku.. Jeszcze nicki minaj.. Wstyd,AZ patrzeć się na to nie chce
Ja pierdole… co za “piosenka”… co to ma k…. byc… Oni maja sluchaczy za debili. Z muzyki sie porno zrobilo udajace artyzm… Co za czasy!!!!
fajny teledysk
Ja pier… już nie chce mi się żyć na tej planecie!!:D
szczęka opadła mi na podłoge zaraz będe jej szukać….chyba lopezka czuje że kończy się jej termin przydatności do spożycia i szaleje póki może o Jezusie…ale podoba mi sie teledysk
klip klipem, ale piosenka jest fatalna! a wracając do teledysków, to seksapilem nie umywają się do Shakiery i Rihanny
ale co tu takiego zakazanego juz bardziej wyginanie sie rihanny bylo bardziej wulgarne!
niech pokazuje. niech zagoszcza sexowne kobitki a nie suchary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mój Boże….to już nawet stara lopez musi dupsko wywalac, żeby sie sprzedać! No ale co innego pozostało, jak pioseneczka kiepska a kasa musi sie zgadzać
O matko lopez jaka laska, lepsza niz nie jedna mloda dziewczyna ;0000
Czemu teraz wszystkie śpiewają o wielkich dupach? Wielkie dupy nie są fajne
Muzyka rodem z manieczek, jeden z najsłabszych kawałków J.lo… sorry
wydaje mi się, że lopez ma na tyle dobrze ugruntowaną pozycje na rynku muzycznym i jest na tyle “poważną” artystką, że nie powinna śpiewać piosenki o “dużym tyłeczku”…
[b]gość, 19-09-14, 20:14 napisał(a):[/b]Skoro w każdym teledysku są damskie dupy to jako kobieta pytał się czemu nie ma męskich? Czy takie klipy powstają tylko dla podniety facetow? Czemu nie kręcą dla mojej podniety??Podbijam,dlaczego?
Lopez zawarła pakt z diabłem – wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej
gość19-09-14, 19:38hehe, dokładnie..tylko baba może pisać z taką nienawiścią do innej kobiety;) śmieszne, jak bardzo chcesz przekonać kobiety, że mężczyźni wolą laski z teledysków…tak bardzo, że podajesz się za faceta. Ps. chyba nie rozumiesz słowa “hejt”. Hejt to nieuzasadniona nienawiśc i agresja, a tu jest odpowiedź na twój komentarz…Skoro komentarz był zaczepliwy, chyba trudno spodziewać się sympatycznego odzewu, prawda? Dla twojej informacji, to właśnie kobiety mają obsesję na punkcie płaskodupia i cellulitu. Jak dziewczyna ma coś w sobie, to facet nie zwraca uwagi ani na płaski tyłek, ani na cellulit…“jestem facetem” dobre…
No proszę a u nas w kraju jak ktos nakręcił świetny klip z ciekawsza muzą tj Slavica od Donatana i Cleo to od razu pogrom hejtu bo laski niewinne dupk..kręcą w kilku ujęciach. Lubie Lopez zgrabna babka, Iggy z twarzy neiciekawa ale talent ma no ale nie ukrywajmy te tyłki chyba uwagę mają odwrócic od słabej piosenki.
che che,wywołał burzę,WRESZCIE!piosenka tak cienka,że doczekała się niezliczonej ilości teledysków,aż w końcu na tyle ją przekombinowali,ponieśli takie koszty,że WRESZCIE trafiła pod strzechy…
rzygac juz sie chce odbtych golych doop w teledyskach.
[b]MoniQ, 19-09-14, 19:55 napisał(a):[/b]Niewiedzę w tym teledysku niczego czego już by nie było w innych 🙂 ale,ale może chodzi wam o to,że raperowi uchodzą “dupy” w teledysku a piosenkarce już nie?a mnie się nie podoba sugerowanie, że rola kobiety sprowadza się tylko do kręcenia pupą i zaspokajania facetow. Nie ważne czy śpiewa facet czy kobieta. Nie chce, zeby moje dzieci (których nie mam) wzorowaly się na takich zachowaniach. Dziewczyny juz wczesniej o tym pisały. Wszędzie seks. Teledysk, reklama ubrań czy warsztatu samochodowego. Czy nie przeszkadza Tobie jako kobiecie, że w takich teledyskach sprowadza się nas do mięsa. I że nasza najważniejsza rola jest podobanie się facetom?
Skoro w każdym teledysku są damskie dupy to jako kobieta pytał się czemu nie ma męskich? Czy takie klipy powstają tylko dla podniety facetow? Czemu nie kręcą dla mojej podniety??
masakra wkółko tylko seks i nagie ciało!!!!!! Rihanna,Beyonce,a teraz Jenifer juz niewiedza jak na siebie zwrócic uwage.
[b]MoniQ, 19-09-14, 19:55 napisał(a):[/b]Niewiedzę w tym teledysku niczego czego już by nie było w innych 🙂 ale,ale może chodzi wam o to,że raperowi uchodzą “dupy” w teledysku a piosenkarce już nie?a mnie się nie podoba sugerowanie, że rola kobiety sprowadza się tylko do kręcenia pupą i zaspokajania facetow. Nie ważne czy śpiewa facet czy kobieta. Nie chce, zeby moje dzieci (których nie mam) wzorowaly się na takich zachowaniach. Dziewczyny juz wczesniej o tym pisały. Wszędzie seks. Teledysk, reklama ubrań czy warsztatu samochodowego. Czy nie przeszkadza Tobie jako kobiecie, że w takich teledyskach sprowadza się nas do mięsa. I że nasza najważniejsza rola jest podobanie się facetom?
Jak bym miała takie ciało jak J.LO to non stop bym sie nim chwaliła
Jak sie ma takie cialo to sama bym je eksponowala teledysk super wiec niewiem o co takie halo
Niewiedzę w tym teledysku niczego czego już by nie było w innych 🙂 ale,ale może chodzi wam o to,że raperowi uchodzą “dupy” w teledysku a piosenkarce już nie?