Austin Butler (30 l.) dostał właśnie rolę życia! Aktor wcieli się w króla Elvisa Presley’a. Filmową biografię wyreżyseruje mistrz efektownego kina Baza Luhrmann, który wcześniej stworzył takie kinowe dzieła jak „Moulin Rouge”, czy „Wielki Gatsby” z Leonardo DiCaprio.

Fani Vanessy Hudgens chcą, by WRÓCIŁA do byłego. O kogo chodzi?

Austin Bulter – nowy amant Hollywood

Pochodzący z Kalifornii Austin Butler znany jest z ról w filmach, w tym „Pewnego razu w Hollywood” i „Umarli nie umierają”. Jednak nie wszyscy wiedzą, że aktor ma też mocne zaplecze muzyczne. Szerszej publiczności raczej znany jest z romansów z Vanessą Hudgens i córką Johnny’ego Deppa – Lily-Rose Depp.

„Gram na gitarze i gram na pianinie, a moim pierwszym instrumentem były skrzypce […] Zacząłem grać na skrzypcach, kiedy byłem w szkole podstawowej. Dostałem gitarę, kiedy miałem 13 lat i zakochałem się. Grałem 8 godzin dziennie i to stało się moją obsesją”, wyznał w jednym z wywiadów Austin Butler.

Austin wygrał rolę Elvisa

„Zawsze unikam wychodzenia przed szereg i opowiadania o pracy, którą wykonujemy, zanim to zrobimy, ale podczas procesu testowania, zaangażowanie Austina (Butlera), jego zdolności transformacyjnych od młodego Elvisa do innych, grał tak bardzo dobrze […] Był wspaniały. W obsadzie i w towarzystwie. Dobra energia”, powiedział w rozmowie z magazynem Deadline australijski reżyser.

SZOK! Vanessa Hudgens i Austin Butler ROZSTALI się po 9 latach związku

W filmie oprócz Austina Butlera zobaczymy m.in. Toma Hanksa, który wcieli się w rolę managera Elvisa Presley‚a. Butler wygrał rolę króla rock ‚n’ rolla z takimi aktorami jak: Ansel Elgort, Miles Teller, Aaron Taylor-Johnson i Harry Styles.

Vanessa Hudgens z chłopakiem na spacerze – to ON zagra Elvisa Presleya (ZDJĘCIA)

Elvis Presley Fot. DILTZ / Rue des Archives / Forum