The Smile Tour, czyli gwiazdy na różowym dywanie (FOTO)
Joanna Jabłczyńska, Klaudia Halejcio, Monika Mrozowska i Paulina Krupińska na imprezie The Smile Tour pojawiły się w pastelowych kreacjach.
Joasia postawiła na białą, prześwitującą bluzkę i morelową spódnicę. Klaudia wybrała rozkloszowaną sukienkę i bladą katanę. Na różową, rozkloszowaną spódnicę i szary żakiety zdecydowała się Paulina, a Monika pojawiła się w sukience koloru nieba.
Same pastele i różowy dywan – do kogo Wy uśmiechacie się najszerzej?

Joanna Jabłczyńska



Klaudia Halejcio


Monika Mrozowska


Paulina Krupińska


mrozowska bardzo brzydka zaniedbana problematyczna skora twarzy…..
Wszystkie ładnie, tylko ta cała na niebiesko słabo. Krupinska piękna.
mrozowska jak prosiaczek z buzi strasznie brzydko jej w tej trwalej na wlosach
Bał bym
gość, 06-09-13, 17:05 napisał(a):gość, 06-09-13, 14:15 napisał(a):Jabłczynska ma śliczna figure – klepsydra, naruralne krągłe piersi, super.może być, ale jest niestety niewysoka i ma średnio ładną buzię.Jabłczyńska ma 169 cm wzrostu. Do malutkich nie należy. Brzydka nie jest – na żywo wygolada 10 razy lepiej niż na zdjeciach czy w tv. Ni ejest telegeniczna, ani fotogeniczna. Ale na żywo robi śiwtne wrażenie.
Wszystkie.
Halejcio I Kurpinska pięknie!
Je
skad żakiet krupińskiej?
Ja też chce wiedzieć skąd Jabłczynskiej bluzka!!!
No skad ta bluzka Jablczynskiej wie ktos do ciula czy nie????
Paulina Krupińska przypomina mi nine dobrev z pamietników wampirów
Paulina Krupińska ubrała się bardzo ładnie, ale czy nie ma przypadkiem nieco za krótkich rękawów?
Jablczynska ladnie.
Paulina Krupińska ładna dziewczyna, ale ma bardzo brzydko brwi zrobione
mrozowska jest ohydna
Jabłczynska ma śliczna figure – klepsydra, naruralne krągłe piersi, super.
tyle ladnych dziewczyn na ulicach a czemu miss taka brzydka???
Wie ktos skad jest bluzka Jablczynskiej ??
moim zdaniem nasza miss jest naprawde ładna, naturalna dziewczyna z sasiedztwa.
Klaudia Halejcio sliczna dziewczyna
gość06-09-13, 11:55, Oceń ten komentarz: 0 oceń na plus oceń na minus cytujNie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że nasza miss, Paulina Krupińska, ma dziwnie wyregulowane brwi… strasznie ostro w górę łuk podciągnięty, jakby zadarty, co daje ogromnie nienaturalny efekt i niepotrzebne zaostrzenie rysów twarzy… Powinna dać im odrosnąć i normalnie je ukształtować, jakoś delikatniej. No za to Mrozowska jakby w ogóle brwi nie miała…
gość, 06-09-13, 14:15 napisał(a):Jabłczynska ma śliczna figure – klepsydra, naruralne krągłe piersi, super.może być, ale jest niestety niewysoka i ma średnio ładną buzię.
gość, 06-09-13, 12:02 napisał(a):gość, 06-09-13, 11:55 napisał(a):Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że nasza miss, Paulina Krupińska, ma dziwnie wyregulowane brwi… strasznie ostro w górę łuk podciągnięty, jakby zadarty, co daje ogromnie nienaturalny efekt i niepotrzebne zaostrzenie rysów twarzy… Powinna dać im odrosnąć i normalnie je ukształtować, jakoś delikatniej.też o tym od razu pomyślałam, są jakby… za długie, gdyby były trochę niżej i nie tak pociągnięte do góry, byłoby lepiej.oni jej specjalnie zaostrzają brwi żeby nie wyglądała tak pospolicie, ma bardzo zwyczajne rysy twarzy, nie do zapamiętania
Mrozowska…….bez komentarza
gość, 06-09-13, 12:08 napisał(a):Kiedy jablczynska dostanie szlachetnych rysów kobiety? Bo wiecznie jak dziecko:-/Też wyglądam jak dziecko, to nie jest kwestia chcenia 😛 Ale ma swoje plusy, zmarchy pojawią się później niż u rówieśniczek ^^
kurpinska szpetna jak noc. najbardziej podobają mi się jabłczyńska i halejcio, chociaż za cholerę nie wiem, kto to jest.
Kiedy jablczynska dostanie szlachetnych rysów kobiety? Bo wiecznie jak dziecko:-/
gość, 06-09-13, 11:55 napisał(a):Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że nasza miss, Paulina Krupińska, ma dziwnie wyregulowane brwi… strasznie ostro w górę łuk podciągnięty, jakby zadarty, co daje ogromnie nienaturalny efekt i niepotrzebne zaostrzenie rysów twarzy… Powinna dać im odrosnąć i normalnie je ukształtować, jakoś delikatniej.też o tym od razu pomyślałam, są jakby… za długie, gdyby były trochę niżej i nie tak pociągnięte do góry, byłoby lepiej.
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że nasza miss, Paulina Krupińska, ma dziwnie wyregulowane brwi… strasznie ostro w górę łuk podciągnięty, jakby zadarty, co daje ogromnie nienaturalny efekt i niepotrzebne zaostrzenie rysów twarzy… Powinna dać im odrosnąć i normalnie je ukształtować, jakoś delikatniej.
wszystko na jedno kopyto zero orginalności
krupińska jaki nos, semicko niżej od linni uszu- ogólnie dziewczyna ładnie zrobiona chociaż baardzo nijaka
własnie nasz miss jest przepiękna i ma świetne brwi. moim zdaniem najładniejsza z tej 3
Halejcio nie ma zbyt zgrabnych nóg, a jeszcze dodatkowo to podkreśla nosząc buty z paskiem w kostce. I to niemal za każdym razem to widać.
Jabłczyńska nie umie się malować. Ma spiczastą brodę, okrągła twarz i bardzo okrągłe oczy co dodatkowo podkreśla makijażem. Tyle jest fajnych trików którymi można poprawić kształt twarzy czy nadać oczom bardziej migdałowy kształt. Figura świetna, aż szkoda, że nie potrafi sprzedać się w całości jako ładna laska.
czy wie ktoś gdzie można kupic taką bluzke jak ma jablczyńska?
Joasia fajna dziewczyna.
Jakaś dziwna ta miss..