Według bliskich Brad Pitt jest aktualnie „najszczęśliwszy”, zważając na okoliczności wciąż trwającej walki prawnej z Angeliną Jolie. 58-letni aktor był ostatnio zajęty promowaniem swojego filmu „Bullet Train”, to podczas premier brylował na czerwonym dywanie w odważnych stylizacjach, które zachwycały.

Brad Pitt zaszalał, założył spódnicę

Brad jada kolacje ze swoimi młodszymi dziećmi, gdy te są w Los Angeles. Ponieważ dzieci są teraz starsze, mają własne życie i przyjaciół. Brad nadal ma z nimi całkiem dobre relacje – wyznaje osoba bliska aktorowi.

Brad Pitt oficjalnie został singlem w 2019 roku. Wraz z Angeliną Jolie są rodzicami 20-letniego Maddoxa, 18-letniego Paxa, 17-letniej Zahary, 16-letniej Shiloh i 14-letnich bliźniaków Vivienne i Knoxa.

58-letni Brad Pitt jest SZCZĘŚLIWY

Brad ma swoje filmy, ma Chateau Miraval i inne pasje […] Kocha architekturę, kocha kreatywność. W tych okolicznościach żyje swoim najlepszym życiem – dodaje źródło.

Brad Pitt spędził rok na poszukiwaniu zaginionego skarbu, „Byłem jak opętany”

Według doniesień Brad Pitt bawił się doskonale na planie filmu „Bullit Train”, w którym gra u boku m.in. swojej bliskiej koleżanki Sandry Bullock. Do tego aktorstwo jest według doniesień jednym z wielu zajęć aktora.

[Brad Pitt] Ma w Los Angeles dużą grupę artystycznych przyjaciół, z którymi spędza czas […] umawia się na randki, ale nie jest w poważnym związku. Jest najszczęśliwszy – dodaje.

Brad Pitt, Credit line: Huso / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Brad Pitt

Brad Pitt fot. Reuters / Forum

Brad Pitt, Angelina Jolie Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM