Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki związali się w 2020 roku, jednak bardzo długo ukrywali związek, tłumacząc, że to tylko przyjaźń. Ostatecznie pod koniec 2020 roku Julia zaczęła śmielej publikować zdjęcia z 30-letnim aktorem, a ich relacja wskakiwała na kolejne etapy: wspólne podróże, zamieszkanie razem, a nawet wspólna adopcja psa.

Choć wśród fanów uchodzili za jedno z celebryckich „power couple”, od jakiegoś czasu coraz częściej pojawiały się plotki o kryzysie w ich związku. Niestety spekulacje potwierdziły się i choć w październiku świętowaliby drugą rocznicę związki, zamiast tego w ramach halloweenowego postu Julia i Nikodem ogłosili swoje rozstanie, jednocześnie informując, że pozostają przyjaciółmi:

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź.
Pozdro z Londynu! #cukierekalbopsikus

Kasia Cichopek komentuje rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego!

Osoba z otoczenia Wieniawy i Rozbickiego zdradza powody ich rozstania

Co bardziej zagorzali fani ich relacji wciąż nie do końca wierzyli jednak w rozstanie pary, a nadzieję wzbudzał w nich hashtag umieszczony w oświadczeniu „cukierek albo psikus”, który mógł sugerować, że informacja jest tylko halloweenowym żartem.

Teraz jednak osoba z bliskiego otoczenia Wieniawy i Rozbickiego ujawniła powody, przez które ta relacja się rozpadła i w rozmowie z Super Expressem wyznała, że głównym powodem był… brak czasu:

Julka jest bardzo zapracowana. Nagrała płytę, całe lato koncertowała, nie było jej w domu, a jeszcze grała w serialu i prowadzi firmę odzieżową. Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu.

Gosia Andrzejewicz PROMUJE NOWĄ PIOSENKĘ pod rozstaniowym postem Wieniawy!

pasekkozak