To dlatego naprawdę Doda rozwiodła się z Majdanem. Po tylu latach ujawnia, co zaszło
Dokument o Dodzie od samego początku zapowiadał się na wielki hit – i faktycznie takim się stał. Poruszono wiele intymnych tematów, w tym rozwód z Majdanem, którzy przez lata był tajemnicą. Jak się jednak teraz okazało, ich powód ich rozstania był szokujący.
Premiera dokumentu o Dodzie
Serial dokumentalny o Dodzie to zdecydowanie najgorętszy temat ostatnich dni. Po miesiącach długiego oczekiwania, 20 lutego na platformie Amazon Prime Video pojawił dokument, który wywołał ogromne poruszenie w całej branży show-biznesowej. Przez ponad dwie dekady jej kariery piosenkarka wywołała zarówno zachwyty, jak i oburzenia – było więc o czym opowiedzieć.
Ważnym elementem produkcji były archiwalne nagrania z dzieciństwa i młodości Dody, a także stare pamiętniki gwiazdy. Piosenkarka nigdy wcześniej nie chwaliła się tak intymnymi szczegółami jej życia, jednak na potrzeby dokumentu ujawniła rąbka tajemnicy. Szczególne poruszenie wywołały jej wspomnienia o początku, przebiegu i końcu jej relacji z Radosławem Majdanem.
Doda w dokumencie ujawniła prawdę o rozwodzie z Majdanem
W 2005 roku piosenkarka wyszła za mąż za bramkarza Radosława Majdana, który już od 10 lat jest mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Doda i Majdan chętnie opowiadali mediom o szczegółach swojego życia prywatnego, nazywano ich nawet “polskimi Beckhamami”. Niestety, wszystko się zmieniło w 2007 roku. Jak przyznała piosenkarka, dowiedziała się wówczas o jego zdradach.
Ale to jest dopiero początek moich różnych sytuacji. Kiedyś mojemu pierwszemu mężowi poobcinałam wszystkie garnitury na szorty. A z klapek zrobiłam japonki! – powiedziała w wywiadzie dla „Vivy!”.
Doda opowiedziała o przyczynach rozstania z Majdanem
W dokumencie pojawił się fragment, w którym Doda czytała pamiętnik z czasów jej związku z Majdanem. To właśnie tam ujawniła powody ich kryzysu i późniejszego rozstania. To, co w nim napisała szokuje – widać że w momencie pisania targały nią silne emocje.
Szykuje się jakiś kryzys, musiało się coś k***a stać. Gdybym miała teraz powiedzieć sakramentalne “tak”, to uciekłabym w cholerę. Radek uważa, że jestem egoistką. Czy egoizmem jest dbanie o nasze zdrowe relacje? Przecież mam prawo nie życzyć sobie szczecińskich k***w, kiedy jego kolega zaczął b***ć analnie prostytutkę nr 3. Modliłam się tylko po cichu, żeby Radek zareagował. Usłyszałam tylko: “weź nie p***l”.
Jak sama napisała, po tym wydarzeniu zaczęła się brzydzić swojego męża.
I to były słowa osoby, z którą chciałam sobie ułożyć życie. Boli mnie to wszystko, nie umiem tego wymazać z pamięci. Nienawidzę go teraz. Nie chcę mieć takiego męża, nie chcę mieć takiej rodziny.





Górą łysi, po przeszczepie. Ona ma głos, a on to faflon co bełkocze, a pcha się do komentowania w studiu.
Zniszczyl ją
Radek ma pięknego syna tosię liczy zostanie ponim pamiątka .Doda niema potomstwa smutna starość
Doda niewiniatko
Masakra