Książę Filip zmarł 9 kwietnia. Mąż królowej Elżbiety miał 99 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w sobotę 17 kwietnia i będzie miał charakter wojskowy. Wszyscy zastanawiają się, czy książę Harry pojawi się na nim razem z Meghan Markle. Okazuje się, że przyleci sam.

Meghan i Harry pożegnali księcia Filipa. Wydali oświadczenie

Książę Harry sam przyleci na pogrzeb księcia Filipa

Książę Harry i Meghan Markle mieszkają obecnie w Stanach Zjednoczonych. Podróże przez pandemię są znacznie utrudnione, ale w wyjątkowych przypadkach może polecieć do Londynu.

Książę Harry wróci do Londynu? Przyleci sam, czy z Meghan?

Potwierdził to jego przedstawiciel w rozmowie z HollywoodLife.

Mogę potwierdzić, że książę Sussex będzie uczestniczył w pogrzebie swojego dziadka i będzie postępował zgodnie z zasadami dotyczącymi COVID-19 podczas podróży do Wielkiej Brytanii, a także podczas pobytu w tym kraju.

Powiedział także, że Meghan z nim nie będzie, chociaż chciała polecieć z mężem. Nie uzyskała jednak zgody lekarza, bo jest w zaawansowanej ciąży.

Księżna dołożyła wszelkich starań, aby polecieć razem z księciem, ale niestety nie otrzymała pozwolenia od swojego lekarza.

Piers Morgan obrażał Meghan Markle. Teraz ujawnił SZOKUJĄCE wiadomości od rodziny królewskiej

Meghan i Harry po odejściu z rodziny, a tym bardziej po głośnym wywiadzie u Oprah Winfrey nie są w dobrych relacjach z monarchią. Wiele osób mówiło, że powinni byli go przełożyć ze względu na stan zdrowia księcia Filipa.

Meghan Markle i książę Harry w Santa Barbara

Meghan Markle i książę Harry w Santa Barbara fot. Backgrid USA / Forum

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote

Meghan Markle i książę Harry w 2018 roku wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi, Jiojia Konrote fot. Reuters / Forum

Książę Filip

Książę Filip fot. / PA Images / Forum

Książę Filip, królowa Elżbieta

Książę Filip, królowa Elżbieta fot. KeystoneSU / Forum