Królowa Elżbieta II nie ma łatwego życia jako matka – troje z czworga jej dzieci zdecydowało się na rozwód, a burzliwe losy małżeństwa księcia Karola na wiele lat nadwyrężyły pozytywny wizerunek monarchii. Po czasie okazało się, że największym zagrożeniem dla reputacji rodziny królewskiej jest książę Andrzej zamieszany w międzynarodowy seksskandal.

Ujawniono, kiedy ABDYKUJE królowa Elżbieta. Przed ustąpieniem z tronu pragnie dopiec Meghan i Harry’emu

Królowa zdecydowała w sprawie księcia Andrzeja

Wszystko wskazuje na to, że królowa Elżbieta II podjęła ostateczną decyzję dotyczącą przyszłości księcia Andrzeja w rodzinie królewskiej. Nic nie wskazuje na to, że skompromitowany royals miałby w najbliższym czasie wrócić do pełnienia obowiązków wynikających z bycia starszym członkiem rodziny królewskiej.

Jak donosi źródło zbliżone do pałacu, książę Andrzej już nigdy nie powróci do pełnienia obowiązków królewskich. W praktyce oznacza to, że syn monarchini podzieli los Harry’ego i Meghan Markle.

Niecodzienny widok! Królowa Elżbieta po raz PIERWSZY pokazała się w maseczce

Książę jest łączony z postacią  Jeffrey’a Epsteina, oskarżonego o pedofilię miliardera, który zmarł w swojej celi, czekając na wyrok. Brytyjskie media zarzucają Windsorowi niechęć do współpracy z organami ścigania oraz całkowite niezrozumienie dla powagi sytuacji.

Pozycję księcia Andrzeja pogorszył katastrofalny wywiad udzielony BBC, w którym książę nie tylko nie przeprosił ofiar (jak oczekiwano), ale również publicznie wypierał się znajomości z jedną z nastolatek zwerbowanych przez Epsteina.

Królowa Elżbieta sama myje, czesze i układa włosy na kwarantannie

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Książę Andrzej

Książę Andrzej, Virginia Roberts i Ghislaine Maxwell, fot. MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Królowa Elżbieta cała na czarno

królowa Elżbieta !!/fot. FORUM

Księżniczka Beatrice z Królową Elżbietą.

Księżniczka Beatrice z Królową Elżbietą. Fot.Instagram/theroyalfamily.

Królowa Elżbieta podczas oficjalnego wystąpienia.

Królowa Elżbieta w karmelowym płaszczu, fot.Forum/Mega Agency.