Małżeństwo Zoë Kravitz i Karla Glusmana właśnie przechodzi do historii. Po 18-miesiącach od ślubu aktorka złożyła w sądzie dokumenty rozwodowe.

Styl Zoe Kravitz

Rozwód Zoë Kravitz

Jak donosi magazynu „People” córka Lenny Kravitza złożyła dokumenty rozwodowe w przeddzień wigilii Bożego Narodzenia. Przyczyna rozstania pary nie jest znana.

Po złożeniu pozwu rozwodowego z instagramowego konta wkrótce byłego męża Zoë Kravitz zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia włącznie z tymi robionymi na ślubie. Para jednak dalej wzajemnie się obserwuje.

Nic dziwnego, że zdjęcie Lenny’ego Kravitza z jego Facebooka stało się VIRALEM

Związek trwał od czerwca 2016 roku. Po trzech latach wspólnego życia para zdecydowała się na zalegalizowanie związku. Niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu, publikując na Instagramie wspólne zdjęcia i romantyczne opisy. Z tej okazji Karl Glusman nazwał żonę swoją najlepszą przyjaciółką.Prywatna ceremonia odbyła we francuskiej posiadłości ojca panny młodej a wśród gości znalazła się m.in. Nicole Kidman, Reese Witherspoon czy Clara Delevigne.

Lenny Kravitz to…

Zoë w sylwestrowym poście pożegnała 2020 rok, nazywając go dziwakiem. Teraz okazuje się, że gwiazda miała na myśli o wiele więcej aniżeli pandemię.

 

Zoe Kravitz w Nowym Jorku, fot. RW/MPI / Capital pictures / Forum

Zoe Kravitz w Nowym Jorku, fot. RW/MPI / Capital pictures / Forum

Zoe Kravitz z mężem

Zoe Kravitz i jej mąż Karl Glusman, fot. Jawad Elatab / BACKGRID / Backgrid USA / Forum