Johnny Depp (59 l.) zarobił ponad 3,6 miliona dolarów po wystawieniu na sprzedaż 780 odbitek swojej sztuki w galerii Castle Fine Art w Londynie, które wyprzedały się „prawie natychmiast”, podaje brytyjski The Sunday-Times.

Są zdjęcia! Tak wygląda nowa dziewczyna Johnny’ego Deppa

Kolekcja „Friends & Heroes” to jego pierwsza oficjalna wystawa, która zawiera 4 portrety muzyka Boba Dylana, aktorów Elizabeth Taylor i Ala Pacino, a także gitarzysty Keitha Richardsa z The Rolling Stones. Według galerii aktor skupił się na „ludziach, których dobrze znał i którzy zainspirowali go jako osobę”.

Johnny Depp jest malarzem

Każdy obraz jest intymnym odzwierciedleniem ich charakteru w oczach Johnny’ego; portretem tego, jak się przed nim objawili […] Od jego drogiego przyjaciela Keitha Richardsa, który zainspirował maniery niesławnego kapitana Jacka Sparrowa, po Boba Dylana, którego twórczy wpływ na artystę widać w jego żywym i nieśmiertelnym jestestwie Johnny’ego – dodała osoba bliska artyście.

Zobacz, co śpiewa o Amber Johnny Depp w nowej piosence

Każdy portret z limitowanej edycji Johnny’ego Deppa jest wystawiony w internecie za 3,973 dolary, a zestaw wszystkich 4 jest w sprzedaży za 15,040 dolarów.

johnny depp

Johnny Depp Fot. SL, Javiles / BACKGRID / Backgrid USA / Forum