Zaczynała w Blue Cafe, było jurorowanie w X Factorze, wciąż trwa kariera solowa. Dziś Tatiana Okupnik jest uważana za faworytkę w Tańcu z gwiazdami. Od początku pokazała ogromny talent na parkiecie. Jako dziecko chciała zostać baletnicą. Chodziła nawet na lekcje, z których ostatecznie zrezygnowała przez kontuzję. Okazuje się, że treningi i odcinki na żywo pomagają Tatianie w powrocie do zdrowia. O co chodzi?

Dwa lata temu gwiazda uległa wypadkowi:

Dwa lata temu uległam wypadkowi na snowboardzie. W związku z brakiem dobrej diagnozy i odpowiedniego leczenia mój stan się pogarszał, aż w zeszłym roku zaczęłam poruszać się o kulach– padło w najnowszym wywiadzie dla magazynu Cosmopolitan.

Wreszcie artystka trafiła w dobre ręce:

Do Krakowa jeździłam co miesiąc na zabiegi. Co zabawne, gdy przyszła propozycja z „Tańca z gwiazdami”, szykowałam się do jednego z nich. Żartowałam sobie z pielęgniarkami i lekarzami z tej sytuacji, ale usłyszałam: „Niech pani poczeka jeszcze z decyzją, bo uważam, że to bardzo dobry pomysł”. Dowiedziałam się, że czasami ciało potrzebuje takiego bodźca, takiej myśli, która będzie je stymulować do szybszego gojenia. Od momentu, kiedy w głowie postanowiłam, że wchodzę w to, czułam się tak, jakbym przerzuciła bieg na trójkę i zaczęła wyprzedzać.

Trzymacie kciuki za Kryształową Kulę?

&nbsp
To nie przypadek, że Tatiana Okupnik tak tańczy

To nie przypadek, że Tatiana Okupnik tak tańczy

To nie przypadek, że Tatiana Okupnik tak tańczy

To nie przypadek, że Tatiana Okupnik tak tańczy