Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate i król Karol III mają silną więź. Niemniej, gdy w ciągu kilku ostatnich miesięcy oboje usłyszeli nowotworową diagnozę, ich relacje miały się zacieśnić jeszcze bardziej. Teraz najstarszy syn Elżbiety II postanowił wykonać w kierunku synowej naprawdę wyjątkowy i pełen szacunku gest.

Przez lata pracowała w TVN, potem z dnia na dzień zniknęła. Co się dziś dzieje z Agnieszką Jastrzebską?

Król Karol III uhonorował działalność Kate Middleton. To pierwszy taki przypadek w historii

Odkąd Kate Middleton stała się pełnoprawną członkinią rodziny królewskiej, pilnie wypełnia swoje obowiązki. Przez lata udało jej się też zyskać ogromną sympatię – nie tylko ze strony Brytyjczyków. Tak więc, gdy świat obiegła informacja o jej chorobie nowotworowej, fani monarchini naprawdę się zasmucili. Zagraniczne media donoszą, że wsparcie dla przyszłej królowej Anglii płynie naprawdę z każdej strony.

Dramat Karoliny Pajączkowskiej! Jej syn trafił na SOR, pokazała zdjęcie z karetki

Na piękny gest zdecydował się też teść żony księcia Williama, przyznając Kate Order Towarzyszy Honoru. Jest to wyróżnienie za szczególne osiągnięcia w dziedzinie medycyny, sztuki czy służby publicznej, przyznawane od 1917 roku. Do tej pory żaden przedstawiciel royalsów nie mógł się nim pochwalić.

Ten ruch to nie tylko docenienie dotychczasowej pracy Kate Middleton, lecz także pokazanie wsparcia i podkreślenie jej silnej pozycji.

Mama Maćka Musiała wystąpiła w TV Republika. Mówi o trudnej relacji z synem!

Queen Camilla, King Charles III, Prince William, Prince of Wales, Catherine, Princess of Wales, Kate Middleton, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Król Karol III/ forum