Wczoraj pisaliśmy o aferze, w którą zamieszana została para – Kourtney Kardashian i Travis Barker oraz byli faceci celebrytki. Scott Disick wysłał do Younesa Bendjimy gorące zdjęcia zakochanych i się zaczęło.

OMG! Scott Disick wysłał wiadomość do byłego Kourtney Kardashian. Zadrwił z jej związku z Travisem

Scott Disick jest wściekły na Younesa Bendjimę za to, że opublikował ich rozmowę

Scott Disick był wieloletnim partnerem Kourtney Kardashian i ma z nią trójkę dzieci. Po tym, jak zobaczył zdjęcia swojej eks i Travisa całujących się namiętnie na łódce, przesłał jedno z nich do innego byłego Kardashianki, Younesa Bendjimy. Szukał w nim sojusznika, który również skrytykuje ją za takie zachowanie. On jednak odpowiedział, że „nie ma to dla niego znaczenia, póki jest szczęśliwa”. Co więcej, opublikował w sieci tę rozmowę, stawiając Scotta w złym świetle.

Kourtney Kardashian namiętnie CAŁUJE się z Travisem Barkerem podczas wakacji w Portofino (ZDJĘCIA)

Teraz Disick jest wściekły i szuka zemsty na Younesie.

Scott jest zawstydzony, a także wściekły na Younesa za ujawnienie ich rozmowy światu (….) Zastanawia się teraz, jak zareagować. Przyjaciele mówią mu, żeby nic nie robił i żeby ludzie zapomnieli, ale jest wściekły na Younesa i szuka sposobu, aby się na nim zemścić – donosi informator „HollywoodLife”.

Kourtney natomiast ma zamiar przeprowadzić poważną rozmowę z ojcem swoich dzieci.

Fani ZAŻENOWANI tym, co Travis Barker opublikował na temat Kourtney Kardashian: „PRZESADA”

Mamy zdjęcia Kourtney i Travisa, na których okazują sobie uczucia, nie patrząc na to, co się dzieje wokół. Fani pary też już mają dość i są zażenowani. To przesada?

Wakacje Kourtney i Travisa fot. Backgrid UK / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker całują się na łódce fot. Backgrid UK / Forum

Namiętne chwile Kourtney Kardashian i Travisa Barkera podczas wakacji fot. Backgrid UK / Forum