Hugh Hefner był najbardziej znany ze swoich relacji z niezliczonymi kobietami, ale według niektórych, którzy byli blisko założyciela Playboya, jego najtrwalszy związek był z dr Markiem Saginorem. Tego jeszcze nie było!

Hugh Hefner uprawiał seks ze swoim psem

Hugh Hefner spotykał się z dr. Markiem Saginorem

Córka doktora Saginora, Jennifer, mówi, że dorastała w rezydencji Playboya w Los Angeles, po tym, jak jej ojciec przeprowadził się do Hefnera, by służyć jako osobisty lekarz naczelnego. Przez dziesięciolecia Hefner i dr Saginor przyjaźnili się, Jennifer powiedziała, że ​​ich związek opierał się nie tylko na „duchowej relacji”, ale także na rosnącej potrzebie wspólnej zabawy – wykorzystywania kobiet w sypialni.

Jennifer Saginor ujawniła swoją historię w ostatnim odcinku słynnego już serialu dokumentalnego „Secrets of Playboy”.

Szokujące doniesienia o życiu Hefnera

W ostatnim odcinku, który miał swoją premierę w miniony poniedziałek, obok córki Saginora wystąpiło wiele byłych modelek Playboya, pracowników i bywalców imprez, którzy szczegółowo opisali rzeczy, które widzieli, doświadczali i byli „przerażeni” w tamtym czasie.

Były służący Hugh Hefnera wyjawia wszystko

Jennifer opowiedziała przed kamerami, że ​​przeżyła własną napaść na tle seksualnym, kiedy jeden z przyjaciół jej ojca wsypał jej do drinka coś, co spowodowało, że straciła przytomność.

Zanim się zorientowałam, odpłynęłam. […] Leżałam w jego łóżku, a wszystko było tak przerażające – Jennifer przyznała, że ​​czuła „niszczące” poczucie winy.

A to jeszcze nie koniec! Głośny serial dokumentalny ma przed sobą kolejne odsłony. Czego jeszcze dowiemy się o Hugh Hefnerze i jego „bliskim kręgu”?

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum