Jessica Simpson (42 l.) niedawno ujawniła, że spełniła „nastoletnią fantazję”, spotykając się z „wielką gwiazdą filmową” w nowej „krótkiej i prawdziwej historii”.

Najlepszym kandydatem na podstawie wskazówek podanych w opowieści Simpson jest Mark Wahlberg (51 l.).

Według Simpson po raz pierwszy spotkała tajemniczego mężczyznę na MTV Video Music Awards 2001, kiedy rozstała się ze swoim mężem Nickiem Lachey’em.

Jessica Simspon chwali się wąziutką talią, schudła 45 kg

„Rozbierał mnie wzrokiem”, powiedziała piosenkarka czytelnikom, pisząc, że tajemniczy koleś miał na sobie dżinsy i T-shirt. Wahlberg, który był wtedy obecny na imprezie, miał na sobie dżinsy i T-shirt.

Simpson romansowała z Wahlbergiem?

Aktorzy Will Smith, Will Ferrell, Christopher Walken, Jamie Foxx i Johnny Knoxville byli również obecni na evencie. Jednak Simpson powiedziała w historii, że anonimowy aktor znał jej trenera. Mark Wahlberg od lat jest ze swoich treningów.

Mocno wychudzona Jessica Simpson pozuje z synem siostry

Jessica Simpson ponadto napisała, że ponownie spotkała się z „wielką gwiazdą filmową” w 2006 roku w hotelu Beverly Hills, kiedy on przygotowywał się do kolejnego wielkiego rozdania nagród.

„Wysyłał mi SMS-y przez cały czas rozdania nagród”, powiedziała, wyjaśniając, w jaki sposób dowiedziała się, że nie jest singlem. „Krótko potem zobaczyłam JEGO zdjęcie z nią na czerwonym dywanie. Nigdy, przenigdy, za milion lat nie będę tą drugą kobietą”.